Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Zenélős pingvin? Miről lehet szó?

Zenélős pingvin? Miről lehet szó?

Figyelt kérdés
A kislányom sokat emlegeti,hogy a tévében látott valamilyen zenélős pingvint és azt szeretne szülinapjára.De nekem fogalmam sincs milyen pingvinről beszél.Valaki esetleg tudja miről lehet szó?
2011. jún. 6. 11:08
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Ne dőlj be a reklámoknak.
2011. jún. 6. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hasznos választ!:(

Tudja esetleg valaki miről lehet szó?

2011. jún. 6. 11:13
 3/17 anonim ***** válasza:

Mennyi idős a lányod? Mert én csak olyan zenélő pingvint ismerek, ami kicsikéknek való (amúgy a reklámot nem láttam, nem tudom miről van szó pontosan):


Chicconek van zenélő pingvinje:

[link]


Vagy a Fisher Price zenélő pingvin:

[link]

2011. jún. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Most lesz 3.Köszönöm a linkeket.Megnézte,de sajna egyik sem az.Még nyomozok:)Azért nagyon köszi!
2011. jún. 6. 12:28
 5/17 anonim ***** válasza:
nem lehet, hogy a Kinder pingui reklámot látta? Nálunk is megy a tv-ből való kéregetés.
2011. jún. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Először én is erre gondoltam,de azt mondta,hogy "nem az a megevős":)
2011. jún. 6. 12:48
 7/17 anonim ***** válasza:

nekünk is van zenélős pingvin. Ha meglököd, ahogy dől, zenél (elég idegesítő, amolyan kacaj, mitn a tépaló hohohohóóóó-ja, csak ez hahaha)

Azt hiszem, a mién Fischer Price típusú és a Tescoban vették anno

2011. jún. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Melyik mesecsatornát nézi? Talán úgy könnyebb lesz segíteni.
2011. jún. 8. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Minimax-ot,néha a Nikelodeont.
2011. jún. 8. 08:59
 10/17 A kérdező kommentje:
Jaj,1 hét múlva itt a szülinpaja, és fogalmam sincs mi lehet az:(Persze bárminek örülne,nagyon megértő,aranyos kislány,de olyan jó lenne ezzel meglepni.
2011. jún. 8. 09:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!