Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Zenélős játékmaci mosására...

Zenélős játékmaci mosására mit javasoltok?

Figyelt kérdés

Kapott ma a kisfiam egy csodaszép, teddymaciszerű macit egy ismerős családtól. Kb 30 cm nagy, nagyon megkímélt, szinte új.

A maci fejében van a szerkezet, ami zenél. A klasszikus zenélős játék, amit fel lehet húzni egy zsinór segítségével. Ki szeretném tisztítani, de nem szeretném, ha eközben tönkremenne. Nem tudom, hogy a zenélő rész mechanikus vagy elemes, mert nem lehet hozzáférni..


Ti hogyan csinálnátok a tisztítását?


2011. okt. 18. 16:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekünk is van ilyen játék.Én úgy oldottam meg,hogy a varrásnál szét bontottam és kivettem a kütyüt és kimostam a plüss állatot.Ha megszáradt visszaragtam és visszavartam.Lehet,hogy hülyeség,de nálunk ez bevált!
2011. okt. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is így szoktam, kiveszem a zenélő részt és kész....:D
2011. okt. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ebből nem lehet kivenni, nézegettem már én is az illesztéseket. :(
2011. okt. 18. 17:09
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor próbáld meg egy szivaccsal nagyon enyhe vízzel megtörölni.De még a popsi kendő is jó rá és még illata is lesz.Más ötletem nincs rá.
2011. okt. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!