Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Alszik még délután a 26...

Alszik még délután a 26 hónapos gyermeked?

Figyelt kérdés
Pár napja nagy küzdés a délutáni alvás, van, hogy akkor alszik el, amikor már amúgy ébredni szokott. Vajon kibírná reggeltől estig ébren?
2011. jún. 8. 21:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Igen, alszik.

Nem hiszem, hogy kibírná, mert 6 éves korig (!) javasolják a délutáni alvást.

Valószínűleg azért nem alszik, mert próbálgatja a határait. Dackorszak. Vagy most valami érdekeset fedezett fel, ami sokkal érdekesebb, mint az alvás.

Próbáld ki, hogy te is elfekszel aludni, valószínű, hogy utánozni fog, és elalszik, például.

2011. jún. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Az enyém kb ennyi idős volt, mikor már nem aludt délután. Max akkor, ha nagyon korán kelt, vagy ha délután autóztunk. Abba mindig jókat alszik.

Nálunk jól bírta alvás nélkül, még csak nem is ásított, nem nyűgös,viszont este a megszokott idejében már ő mondja hogy kapcsoljunk villany, aludni akar. És alszik is. :-)

2011. jún. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, én sem aludtam már ennyi idősen, nincs semmi bajom, úgyhogy családi vonás.
2011. jún. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
28 hónapos a kisfiam és még alszik délután, ami azért jó, mert a bölcsiben is van pihenőidő, így ott ezzel nincs probléma. Egyébként kibírja reggeltől estig, de nemhogy fáradtabb ilyenkor estére, hanem sokkal jobban fel van pörögve.
2011. jún. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
3,5 éves és alszik minden délután. Nem akar, de kell feküdnie, és jókat alszik.
2011. jún. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Szuksege van a szervezetenek a feltoltodesre...mondjak.De szerintem nem lehet eroltetni.Nekem a rossz emlekeim koze tartozik(ugy harom eves lehettem)amikor edesanyam be kenyszeritett minden delutan az agyba...
2011. jún. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Küözel 4 éves, két-két és fél órákat alszik, a pici 21 hónapos, ő is 3 órákat nyom délután. Igaz, fél 7 körül kelnek, van hogy előbb is.

Néha nem akar a nagy, de akkor "pihenőidő" van az ágyban és legtöbbször a könyvével együtt elalszik.

2011. jún. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Az én lányom sem akar mostanában aludni.Kibírja alvás nélkül,de este már nagyon nyűgös és hisztis.
2011. jún. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Kisfiamnál 2 éves és már fordult elö,hogy nem aludt napközben.De este már nyügös volt de akkor sem aludt el este 10 elött.
2011. jún. 9. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

27 hónapos (volt tegnap) és simán alszik ebéd után 2 órát, de van, hogy többet.

Reggel 7 körül kel, este 9-10 között fekszik le.

2011. jún. 9. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!