Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Emelt családi pótlék igénylésé...

Emelt családi pótlék igényléséhez nyomtatványt honnan tudok letölteni?

Figyelt kérdés
A MÁK oldalán nem találok ilyen nevű nyomtatványt, csak ezt a fajtát : IGAZOLÁS tartósan beteg, illetőleg súlyosan fogyatékos gyermekről.Vagy elég lenne ezt beküldeni?Köszönöm a segítséget!
2011. jún. 10. 13:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Elvileg ezért külön nem kell beadni igényt,csak igazolást megküldeni,hogy beteg a gyerek.
2011. jún. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen,ezt a tertósan beteg,súlyosan fogyatékos igazolást kell kinyomtatni a MÁK oldaláról és ezt tölti ki a kórház,nekünk is így kellett vagy írhatsz e-mailt nekik hogy küldjenek postán,én postán kértem tőlük ilyen nyomtatványt.
2011. jún. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi!

És ha kitöltöttem a nyomtatványt, személyesen kell bevinni?És ezen kívül fognak kérni még más papirokat is?

2011. jún. 10. 13:21
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekünk amit adott a szakorvos,szürke papirt,azzzal kellett bemennünk személyesen.
2011. jún. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Az én fiam 4 éve tartós beteg, minden évben küldöm az igazolást a MÁK-nak. Az első igazolást még nyomtatvány boltban szereztem be, majd később fénymásoltam. De találtam a neten hasonló nyomtatványt, ami csak formailag más, a tartalma ugyanaz.


Innen letölthető: [link]


3 példány kell. Egy az orvosnak aki kitölti mindhármat, kettőt pedig a MÁK-nak kell elküldeni.

2011. jún. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!