Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 év körüli gyerekre kb.26...

2 év körüli gyerekre kb.26 fokos szobában mit adtok/adnátok éjjelre úgy, hogy nyitva van az ablak lehúzott redőny mellett (lukacsosra hagyva)?

Figyelt kérdés
A sötét kell, mert már kora reggel besüt a nap.
2011. jún. 15. 22:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Ha éjjel i 26 fokos? Egy vékony pizsama és egy vékonyabb pokróc.
2011. jún. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Nekem 15hós a kisfiam, de szerintem ez nem befolyásol.

Nálunk is elég jó idő van, de inkább olyan 24fok (most). Mivel állandóan kitakarózik, mi meg szeretnénk nyugodtan aludni éjjel, így kicsit túlöltöztetem. Body, normál vastagságú harisnya, vékonyabb kisnadrág (ha végre veszek, akkor ezt váltja majd a pizsama), és felülre adok még egy felsőt rá, ami attól függ milyen, h épp milyen body-ban van. Ha hosszú ujjú a body, akkor rövid ujjú póló (vagy ujjatlan), ha rövid, akkor hosszú, tehát fordítva. És csak egy pléddel takarom, ami rendszerint hamar lekerül. Hálózsákot nem használunk. Ahogy melegszik az idő, úgy kerülnek le róla a ruhadarabok is. Azaz egye kevesebbet adok rá.

2011. jún. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Rövid nadrágos, rövid ujjú pizsi + paplanhuzat. A takaró alatt már izzadt,és rosszul aludt.
2011. jún. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Ja, azt lehagytam h mindig azt veszem alapul, h én mennyire érzem melegnek magamon a takarót, vagy éppen mennyire fázom. És az ablakot csak tényleg nagy melegben nyitom ki (pont úgy ahogy te is írtad), mert éjszaka ugye én nem a gyerekszoba hőmérsékletét érzem. Ha becsukom, akkor rendszerint reggel is pont az a hőmérséklet, mint előző este.
2011. jún. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk 26 fok van éjjel, és egy vékony napozóban alszik a fiam, takarója van, de sosincs betakarva vele. Így is látványosan melege van:)
2011. jún. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

szintén 26 fok van :)

egy sima pamutpizsiben alszik, aminek van lábfeje is, takaró még sosem volt rajta, nem bírja (télen zsák)

2011. jún. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

utolsó vagyok

a 22.17-es válaszán ledöbbentem

harisnya + kisnadrág + takaró? júniusban? tejóisten!!!

őszintén, te tudnál így aludni 24 fokban? nem hiszem el hogy az a gyerek nem szenved a hőségtől!

az enyémnek még sokszor így is melege van, egy szál pizsamában!!!!

2011. jún. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Kisfiam 20,5 hónapos, nálunk 24-25 fok van. Leengedem a redőnyt, az ablakot bukóra teszem. Rövid ujjú body és egy béleletlen vékony, plüss anyagú hálózsák van rajta. Pont jó most még így.
2011. jún. 15. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

a harisnyás választól nekem is kerekedett a szemen,badyra még póló,meg harisnya meg nadrág rá,figyelj,még ujszülött korában se öltöztettem ennyire fel.nem akarok beleszólni,de nem tesz jót a hőháztartásának ha ennyire felöltözteteted,még ha fázós sem.

2 éves és egy rövidujjú badyban alszik,és vékony vizsinadrágban,a takaró mindeggy,mert 45 perc múlva nincs rajta.

2011. jún. 16. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
rövid ujjú body+egy olyan vékony pamut hálózsák,mint egy body
2011. jún. 16. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!