Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Panellakó társak! Milyen...

Panellakó társak! Milyen nálatok már a klíma? Nálunk már 26-27 fok van.2 éves a kisfiam csak bodyban van, de így is izzad szegénykém. Éjjel nyitva az ablak, de nappal. Mi lesz még később.

Figyelt kérdés
Nem panaszkodni akartam, csak érdeklődöm.
2011. máj. 31. 12:53
 1/7 anonim ***** válasza:

Hu,hát mi is panelba lakunk,nálunk már most 29-30fok van bent,nem semmi,nekem is a kisfiam egy trikós bodyban van.

És igen mi lesz majd,h ha kint is még melegebb lesz?:(

2011. máj. 31. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekünk szerencsénk van:-) Az elsőn lakunk (nyugati lakás), és a fák lombja pont takarja a nagy napsugarakat(kb 3-6). Egész nap nyitva az ablak, és az erkély:-) így kb 23-24 fok van. Mondjuk azért amikor kint 38-40 lesz, akkor itt is lesz 30:-(
2011. máj. 31. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nálunk is 27 fok van igaz tégla lakás. :( Éjszaka miben alszik babátok? Akkor is bodyban? Én még nem merem abban altatni.
2011. máj. 31. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
kedves 3. Rövid ujjú body, pizsi gatyó és nyári takaró. Éjjel az ablak totál nyitva, így kellemes a hőmérséglet. De ha melegebb lesz akkor body és paplan huzattal takarom csak.
2011. máj. 31. 13:19
 5/7 anonim ***** válasza:

Mi családi házban lakunk, a hálószobák a tetőtérben vannak. Már múlt héten volt 28-29 fok. Tavaly nyáron mértem 32-33 fokot. A kislányunk majdnem minden éjjel éjfélig kínlódott, mire elaludt. Ráadásul főút mellett lakunk, éjjel is forgalom van. A nyitott ablak emiatt csak részben volt kellemes. Elképesztő kínlódás volt. Lementünk aludni a nappaliba, de ott meg kényelmetlen, szűk fotel van.

Már tavaly eldöntöttük, hogy csináltatunk klímát. Tavasszal el is készült és múlt héten be is kapcsoltuk 25 fokra. Szerintem nagyon jó döntés volt.

2011. máj. 31. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi is panelban lakunk a negyediken. Délelőtt a két kisszobába, délután a nagyszobába tűz a nap. 27-28 fok van. Mindíg ott engedem le a redőnyt ahonnan süt a nap, így nem melegíti az üveget, az pedig nem nyomja befelé a meleget. Abban a szobában játszunk, alszunk stb. ahol éppen nem kell besötétíteni, így délelőtt a nappaliban, délután pedig az egyik kisszobában élünk. Igyekszem minnél többet a szabad levegőre vinni, persze fák alá. Tavaly nyáron amikor már elviselhetetlen meleg volt sötétítés mellett is a ruhaszárítóre terítettem hűtőben hűtött vizes törölközőket és 1-es fokozaton ráállítottam a ventillátort. Muszály valahogy túlélni. :-(
2011. máj. 31. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

7,5 hós a fiam, másfél szobás panel, 27-28 fok....délután süt be a nap, le vannak engedve félig a redőnyök, hogy azért lássunk is valamit:)De fülledt, meleg van.

Ha melegebb lesz, akkor szerintem veszünk kis ventilátort,vagy lopcsizunk majd az erkélyen valahogy csinálok majd árnyékot, vagy átmegyünk szüleimhez, akik 10 percre laknak és van légkondijuk:)

Amúgy éjjel egy vékony pamut rugiban alszik, vékony pléddel betakarva, mert hajnalra meg lemegy még a hőmérséklet, mivel bukóra nyitva van az erkély ajtó a szobában, ahol alszunk...ja meg a többiben is:)

2011. máj. 31. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!