Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Az óvodában min alszanak a...

Az óvodában min alszanak a gyerekek ( matracon, szőnyegen )?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy lesz, akinek buta kérdésnek tűnik, de nekem fontos, min alszik a gyermekem. Ahova járni fog óvodába, nem adtak még felvilágosítást erről. Én meg , amikor megkérdeztem, hogy sötétítő függöny van e , az egyik szülő elmosolyodott. Nem értem miért baj az ha valakit a részletek is érdekelnek.
2011. jún. 20. 13:26
 1/5 anonim ***** válasza:

ilyenen alszanak:

[link]

2011. jún. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sajnos a nálunk az oviban csak egy sima mezei szivacson. A bölcsiben a fönti kiságyon.
2011. jún. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A lányom csoportjában a rég tipusú ágyikó van, ami olyan, mintegy katonai tábori ágy. Fém lábak, duplaszövet fekvőrész, összecsukható.

Mivel a lányomnak érzékeny a veséje, ezért megbeszéltem az óvónénikkel, hogy egy pokrócot csúsztatnak a két szövetlap közé, így biztos, hogy nem fázik fel. Állítólag jövő tanévben le akarják cserélni az ágyakat a fentebb látható fajtára, ennek nem örülök, mert a bölcsiben is olyan volt és sokszor volt felfázva miatta, mert azon még úgy se marad meg a plusz alsópokróc, ha gumislepedővel próbálták fixálni. Mindig kitúrta maga alól álmában :-(


Sztem nyugodtan kérdezz rá az óvónéniknél, és ne foglalkozz vele, hogy ki mit gondol...

2011. jún. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A linkelt ágyon.

Amíg pedig ez nem volt, a régi hagyományos vas-textil, szétnyitható ágyikón.

2011. jún. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szétnyitható, szét majd összehajtható ágyon, mint a tábori ágy. Nincs közel a talajhoz ennyire és nem értem amúgy hogy ezen miért mosolyogtak h megkérdezted van e sötétítő.

A mi ovinkban családlátogatáson ill. kezdés előtt egy hónappal a szülőin is minden részletre válaszoltak és ők is azt emelték ki (márhogy az óvónénik) hogy itthon minél inkább hasonló környezetet teremtsünk mint ahogy az oviban is van az alvás, hogy ne legyen olyan nagy törés nekik. Ebbe pedig beletartozik ez hogy van e roló vagy sötételő függöny.

2011. jún. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!