Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Meddig használjátok a gyereksa...

Meddig használjátok a gyereksampont? Vagyis mikortól lehet "felnőttsamponnal" mosni a gyerekek haját?

Figyelt kérdés
2011. nov. 12. 17:42
 1/6 anonim ***** válasza:
11 éves fiam is Gabival moss hajat, a többitől viszketett a feje. mivel ezekből nem ekll extrém sok, inkább megveszem
2011. nov. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én anya létemre jonsons babyt használok. Olyan niincs, hogy a szemembe nem folyatnám és ez tényleg nem csíp.
2011. nov. 15. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

A kislányomnak elég rossz minőségű a haja. Göndör és elég nehéz kifésülni. A múltkor elfogyott a samponja és elfelejtettem venni. Az én samponommal mostam a haját, ami balzsamos. Olyan lágy és puha és könnyen fésülhető lett tőle, hogy arra gondoltam, mostmár lecserélem a gyereksampont. Most jön a DE!


Nem tudom, hogy egy 3 és fél éves kislány hajának nem ártok-e, ha állandó jelleggel 2in1 samponnal mosom.

2011. nov. 15. 09:24
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem inkább használj gyereksampont és vegyél külön akár felnőtt balzsamot (ha csak olyan van). szerintem magadnak is. Nem jók ezek a kettő az egyben megoldások. A 2 dolognak nem azonos a funkciója, alapesetben, külön-külön másképp is használod: a sampont bedörzsölöd a hajadba, a balzsmot inkább csak a felületén oszlatod el, a fejbőrödet nem éri.
2011. nov. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én gyereksamponnal mosom a lányom haját (3 éves), de használok utána fésüléskönnyítő spricnit, szintén gyereknek valót. Száraz és nedves hajra is lehet tenni. Szerintem nagyon jó, olyan fini puha tőle a haja. Amíg nem használtuk ezt, hátul sprőd és száraz volt neki a fekvéstől.

Van schauma is, ezen törpök vannak, de van a dm-ben királylányos is, meg egy csomó fajta :)

2011. nov. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Ki fogom próbálni ezt a fésüléskönnyitőt. Ha a göndör hajára jó lesz, akkor maradhat a gyereksampon :)
2011. nov. 18. 23:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!