Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A kislányom 16 hónapos,...

A kislányom 16 hónapos, befelé dől a bokája. Van olyan cipőmárka ami direkt ezen segít?

Figyelt kérdés
11 hós kora óta már jár,de csak most "döl" befelé a bokája. Sokat van mezítláb is. Tudom hogy a babák elöször ludtalpasak,na de meddig?
2011. jún. 20. 15:41
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

15:48-as vagyok


Jól is teszed :) Ugyanis kicsit eltérnek a méretezések. Mi felváltva hordunk szamos és salus cipőket. Most ép szamost. A salusból a 22-es kicsi, a 23-as lötyög, próbakor majdnem hasra esett benne. A szamosból pedig a 23-as gyönyörűen illik rá.


Én azt szoktam, hogy megnézem élőben, és ha találok neten olcsóbban (postával együtt mert vidéki vagyok) akkor ott rendelem meg. :) Még valami. Ha lehet két csatosat vegyél alul két csatja legyen húú hogy magyarázzam, na képpel. Az elsőre jól fogja majd a lábát. Később lehet divatozni is, egy csatos, egy tépőzáras stb. (nekünk magas a rüsztünk így inkább tépőzáras fazont szeretjük könnyebb állítani)



Salus a gyógyászati boltokban szokott lenni, érdeklődni kell. [link]


Szamos:

[link] értékesítés menü értékesítési pontok és kinagyítod a térképet :) sok van Bp-en.



Salus fazon ne a színt nézd :)

[link]

[link]


Szamos fazon, itt se a színt, mert többféle van :)

[link] supinalt/size_18_24/slides/4029-437291.htm

[link] supinalt/size_18_24/slides/4026-437191.htm (nekünk most ilyen van)

[link] supinalt/size_18_24/slides/1016-537091.htm


Téli szamos (sajnos salusban csak kisbakancs van ami nagyobb hóban nem jó hiába bundás)

[link] 2010_2_osz_tel/size-18-24/slides/1077-190031.htm imádtam! vízálló és bár sokat hordtuk meg sem látszik rajta! Idén is hasonlót veszek, ha nem jön ki új kollekció :)

2011. jún. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!