Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Rollert vennénk kislányom 3...

Rollert vennénk kislányom 3 éves szülinapjára, de nem ezt a rózsaszín barbie babásat, valami komolyabbat. Mi legyen?

Figyelt kérdés
Úgy gondolom 2 kerekűvel már nyugodtan próbálkozhatna, nem szeretnék 3 kerekűt. Biciklit meg később (nincs hely tárolni). Nem nagyon tetszenek ezek a cuki rózsaszín rollerek, bár jól néznek ki, a kerekei nekem nagyon ridegeknek és kicsiknek tűnnek. Inkább valami nagyobb, széesebb puhább kerekűt keresnék. Tudnátok segíteni ebben?
2011. jún. 22. 13:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Az én kislányom ebben a hónapban kapott rollert. 2 kerekű, olyan a kereke mint a görkoriké, csak persze nagyobb. Állítható magasságú a kormánya, csúszásgátlós az a rész amin áll. Sima fém szinű, de egy két matricával fel lehet dobni. Kormányom szivacsos az a rész amit fog. Az Auchanba vettük, tudom ajánlani nagyon.
2011. jún. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2011. jún. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
a minimicrot én is néztem, de ennyi pénzt kiadni nem lenne szívem, félek nehogy megunja, és akkor oda a 16000 Ft :-) Valami olyasmit keresek, ami nagyobb és szélesebb kerekű.
2011. jún. 22. 22:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!