Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ez valami rossz vicc?

Ez valami rossz vicc?

Figyelt kérdés

Ma találkoztam több kisgyerekkel és elborzadtam a neveken? Miért csinálják ezt a szülők?Feltűnési viszketegség?


Pl. ez volt a gyerekek neve: Ketrin, Zsüliett, Richardo, Nadin (nem cigány gyerekek voltak).

Titeket ez nem háborít fel? Mert én komolyan nem értem egyes szülők miért csinálnak viccet a névadásból?


2011. jún. 23. 14:53
1 2 3 4 5 6 7
 1/62 anonim ***** válasza:
69%
Nem háborít fel, inkább vicces. A szülő szegénységi bizonyítványának tartom. Persze mindenki azt választ, amit akar, de a név sok mindenről árulkodik. Sajnos nem a gyerek választja magának.
2011. jún. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/62 anonim ***** válasza:
81%
Pedig ők halál komolyan gondolják :) Sokan azt hiszik, hogy ha ilyen és hasonló neveket adnak a gyerekeiknek, akkor többek, különlegesebbek lesznek. ez ma egyféle trend..
2011. jún. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/62 anonim ***** válasza:
100%
Én épp most akadtam fenn a Rippel házaspár gyerekének a nevén: Rippel Krisztofer Herkules Ferenc... az eszem megáll.... Tiszta Lakatos Dzsúlió, nem?! Szerencsétlen kisfiú :(
2011. jún. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/62 anonim ***** válasza:
100%
Én nem adnám, de azért fel nem háborít. Közöm nincs hozzá, ahogy másnak sem. Ha neki jó úgy, akkor jó!
2011. jún. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/62 anonim ***** válasza:
100%

:DDDDDDDDDDDDDDDDD


Rippel micsodaaaaaa ???! :DDDDDDDDDDDD

2011. jún. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/62 anonim ***** válasza:
Hát ezaz, hogy igenis felháborít, hogy a gyereke nevét b@ssza el. Csak olyan nevet adjon egy szülő a gyerekének, amit saját magának is bevállalna.
2011. jún. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/62 anonim ***** válasza:
90%

Tegnap hallottam, anyuka beszólt a babakocsiba a kis SERON-nak.

Szerencsétlen.

2011. jún. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/62 A kérdező kommentje:

Akkor már Rippelék is napszúrást kaptak?

Amúgy létező gyerek neve ez is: Csák Norisz

2011. jún. 23. 15:02
 9/62 anonim ***** válasza:
100%

nálunk a játszótéren Balabán van:) szörnyű.


viszont nekem is rosszul esett, hogy nem tudták, hogy a babám neve fiú-e vagy lány. pedig szerintem egyértelmű. szép és nem is flancos neve van.

2011. jún. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/62 anonim ***** válasza:
100%
Hát a Rippel babán nagyon meglepődtem én is. (valaki csodálkozott, üsd be a google-ba :)
2011. jún. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!