Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hosszú repülőutat (8 óra)...

Hosszú repülőutat (8 óra) hogyan bír ki egy hároméves és egy 16 hós?

Figyelt kérdés
hogyan lehetne kellemesebbé tenni ezt számukra? kérlek, akinek van ilyen tapasztalata, ötleteket várok. Köszönöm.
2011. jún. 25. 23:43
 1/2 anonim ***** válasza:

3 oras utunk volt, eloszor 5 honaposan 1 heten belul 2x, majd 8 honaposan ket heten belul 2x.

Nagyon jol birta a lanyom, vagy aludt, vagy ismerkedett az elottunk es a mogottunk ulovel. Fel es leszallasnal itattam, igy a fule se fajdult meg. A nagyobbiknak savanyucukorkat is adhatsz, a lenyeg, hogy nyeljen nagyokat a nyomaskiegyenlites miatt a fulben. A nagyobbiknak vinnek kifestot, gyurmat, ha szereti a meseket akkor laptopon nezheti, legyenek ott a kedvenc jatekok, es legyen belole tobb, hogy valtogatni lehessen, ha unnak. Neha setaljatok veluk a gep egyik vegebol a masikba, hogy kicsit mozogjanak. Legyen nalatok nassolni valo is, de ne csoki, mert attol felporognek.

2011. jún. 26. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Készülj fel idegileg, hogy hosszú lesz!:( vigyél mini dvd lejátszot vagy laptopot tele mesékkel a 3 évesnek. Mi 6 óráson voltunk most 2,5 évessel. 2 gyerek? Jujj....:) kirakót, puzzlet, legot és könyveket is vittem a kézipoggyászba. Az alvása beleesett az útba, igy 2 órát aludt a lábunk alatt a földön ágyaztam meg. Vittem ropit, kekszet, babatejport bontatlan dobozzal, még bébiételt is, hátha kell:) meg váltóruhát a kézipoggyászba! Sosem pisil be, most bepisilt szegény:( felszállástól már ment a mesenézés. Alig lehet mozogni a repülőn, mert folyton tolják középen az italos -ételes kocsit és többször rámszóltak, hogy üljek le, mert nem lehet igy kiszolgálni....ugyhogy szűkebb helyen kellett lefoglalnom egy 2,5 évest, mint egy busz két ülése...
2011. jún. 26. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!