Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Délelőtt is lementek a játszót...

Délelőtt is lementek a játszótérre, meg du. Is a gyerekkel? Hogy tudtok megfőzni?

Figyelt kérdés
2011. jún. 28. 12:20
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

Reggel vagy előző este főzök, és még ebéd előtt fél órával általában bejövünk, akkor befejezem, vagy csak melegítek.

De délelőttönként nem mindig vagyunk kint, van hogy piacra/vásárolni megyünk.

2 és 4 éves lányok anyukája

2011. jún. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Mi általában csak délután megyünk a játszóra. Délelőtt a kötelező dolgokat intézzük el erre-arra, meg séta. Viszont az enyém délre olyan fáradt, hogy nem tud megebédelni, csak ha felébred. (16 hónapos). Ezért általában akkor főzök meg, amíg alszik.
2011. jún. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
16hónapos a lányom,és 7kor kelünk. Fél 10körül kimegyünk. Előtte kaja,rendcsinálás. Ha kell elmegyünk bevásárolni,ha nem sétálunk. Déltől alszik,addig én nekilátok a főzésnek. Délután fél 4körül megint kint vagyunk,de akkor már a játszón.
2011. jún. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

két verzió van. alapesetben előző este megcsinálom a kaját, akkor másnap nincs semmilyen kötelezettségünk. ha ez nem jön össze, akkor másnap de. összekötjük a játszóterezést egy gyors bevásárlással és lefekvés előtt még összedobok valamit, legfeljebb nem délben fekszik le, hanem fél 1-kor. ez a gyorsan elkészíthető kajáknál működik, főzelékek, tészták, pl. ).

ja, van 3. verzió:) amikor útközben megebédelünk és már csak a vacsival kell majd törődni.

2011. jún. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem megyünk kétszer játszótérre, a délelőtt a házimunkáé, főzésé, délután lehet csavarogni.
2011. jún. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Mi általában mindig 2x járunk. 6-6,30-kor kelünk, amíg megy a mese megfőzőm az ebédet, 9-kor játszótér, aztán 11-kor haza, ebéd és alvás(amg alszik én végzem a házimunkát). Délután 4-5körül megyünk le(a melegtől függ) ismét és lent vagyunk 2 órát. A fiam 21 hónapos:-)
2011. jún. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Na, mi nem járunk kétszer. De. 8 körül már kinn vagyunk, mert 6kor kelnek. Addigra már kész a krumpli, rizs vagy egyéb köret, gyors főznivaló. Mivel 1-2 órát töltenek a játszón, még simán belefér a vásárlás hazafelé meg a séta. Ebédelnek, takarítok, egykor fekszenek és 3kor kelnek. Utána ritkán megyünk bárhová is, mert vacsorát szoktam csinálni vagy a másnapi ebédet. Gyakran külön főzök a gyerekeknek, pl. nekik a pulykából párolt zöldségest, magunknak meg sült tejszínest. Du. olvasgatunk, legóznak, autóznak. Ha du. is kinn lennénk, a kicsi, aki még nem tud menni, egész nap a kocsiban vagy a homokban ülne, ui. nincs bekerített játszótér, nem tudom szabadon engedni.
2011. jún. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
reggel megfőzök,aztán kilenc körül indulunk sétálni,vásárolni,akkor nincs játszótér.uzsonna után negyed öttől negyed hétig játszótéren vagyunk 21 hónapos a fiam
2011. jún. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

Kétnaponta, este főzök, és nem bonyolult, hanem egyszerű, gyors ételeket. Kacifántosabb kajákat hétvégén főzök.

Reggel 8 körül kelnek a gyerekek, fél 10 körül kimegyünk, délben bejövünk, megmelegítem a kaját, aztán délután 4-től 7-ig megint kint vagyunk.

Egy 4 éves lány, egy 2 éves és egy 8 hónapos fiú anyukája. :)

2011. jún. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
2 éves múlt a lányom. Reggel korán szoktam megfőzni, felteszem a kaját, még mielőtt a kv-mat megfőzném. Ha időigényesebb kaját főzök, előző este előkészítem. Általában kétnaponta szoktam főzni, köztes napokon csak maximum gyors dolgokat (pl tócsni, császármorzsa, ilyen kaliber). Mondjuk pl. fél nyolckor fent van a kaja, így 9-kor már szabadok vagyunk. Takarítani is reggel szoktam, ami nem fér bele, azt alvásidőben elintézem, de mivel mindennap itthon vagyok, így nem kell alkalmanként órák hosszat takarítanom. Egyik nap egy kis ez, másik nap egy kis az. Bevásárlást játszó előtt vagy után szoktam intézni.
2011. jún. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!