Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miket játszotok az udvaron...

Miket játszotok az udvaron egy két éves kislánnyal? ötleteket szeretnék gyűjteni. Terhes vagyok és nem emelgethetem ezért nem viszem játszótérre délelőtt viszont a levegő kell neki és kifogytam az ötletekből

Figyelt kérdés
2011. márc. 24. 16:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Az én lányom most 20 hónapos, 3 hónap múlva várjuk a tesót. Szuper kis elkerített részt alakítottunk ki neki közvetlenül a ház előtt. Van homokozó, pici csúszda, olyan alacsony hinta, hogy egyedül bele tud ülni.

Most a vödör és a kislapát a sláger. Elég kiülnöm hozzá a hintaágyra, az idő nagy részében egyedül játszik. Néha felmászik mellém, vagy hintáztatom, de sokszor elég a jelenlétem, vagy hogy beszélek hozzá.

2011. márc. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Mindent csinál:kismotor, futócikli, pakol, segít, ha seprek (hozza vödröt), kutyát "neveli", labdázunk

ha jön meleg, pancsolni fog ezerrel, mint tavaly.

De minden nap megyünk-délelőtt inkább-játszótérre, a gyerektársaság miatt is.

2011. márc. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Motorozik,biciklizik,homokozik,tócsákba kavicsot dobál.Eteti a kutyákat,vizet visz nekik,sétálunk az utcán.
2011. márc. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az én lányom imád rajzolni, így kint is az a menő. Aszfalt krétával szoktunk a járdára vagy egy kis ággal a földre rajzolgatni.


Szereti a csipeszeket is csiptetgetni ide-oda. Sokáig el tud vele bíbelődni.


A kiürült PlayDoh-s gyurma kupakjaival pedig színkeresőset szoktunk játszani: keresni kell az adott színű kupaknak megfelelő dolgot. Ha elfogytak, indulunk összeszedni (az is nagy munka, mert mindig elfelejtjük hova tettük némelyiket). :)


Van egy kis dömpere, madzagot kötöttünk rá és azt szokta huzigálni. Ha gyomlálok, akkor abba gyűjtjük a gazt és ő a szállító. Vagy kavicsot gyűjt bele.


Na meg labdázás, triciklizés, buborékfújás és sátorozás.

2011. márc. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!