Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan lehet buszozni kisgyere...

Hogyan lehet buszozni kisgyerekkel- 2 éves?

Figyelt kérdés
Kb.1 órás az út, sima helyközi járat, nem kell átszállnom, babakocsiban maradhat? vagy ki kell venni belőle? jegyet vennem kell neki? hogy tegyem fel a babakocsit, kivegyem belőle aztán úgy tegyem fel, vagy gyerekkel együtt is fel bírom rakni? régen annyit buszoztam, de most meg vagyok lőve, kérlek gyakorlott buszozók adjatok légyszi tanácsokat:)
2011. jún. 29. 08:13
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
én 1 évessel simán babakocsistól megyek,benne ül,lefékezve.jegy nem kell neki 3 éves koráig
2011. jún. 29. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha elmarad a kocsiban, akkor nem veszem ki. Feleslegesen nem zaklatom. Ha nem marad el nyugtalan, akkor kiveszem az ölembe ültetem és beszélek hozzá folyamatosan. A lehetőségeknek megfelelően játszok vele. Figyeljük a tájat a kinti világot.
2011. jún. 29. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
én 1.5 éves kisfiammal szoktam utazni 2.5órás az út.én akkor szoktam indulni mielőtt tudom aludni fog és alszik a kezembe,és ha felkel játszok vele nézelődik ,de sajnos az útvége felé már háromszor hányt szegénykém ezért nem sűrűn utazunk busszal mostanában!
2011. jún. 29. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Babakocsit hogy rakjátok fel? itthon simán felhozom 3 lépcsőn de szerintem a buszon nincs ekkora hely, megvárják míg felpakolászok? mert lenne kb.2 utazó táskám is, amúgy itt kevesen mennek, mióta nincs suli tehát tömeg tuti nem lenne, gondolom akkor csak megvárja a sofőr hogy felpakoljak, leszállásnál meg már ott lesz apukám
2011. jún. 29. 09:16
 5/20 anonim ***** válasza:
0%
Bocsánat ha offolok, de én kicsit meglepődtem, hogy anyukaként ilyen "önálló" vagy. Mintha ez egy akkora dolog lenne, legalább úgy tervezgeted... :-OOOO
2011. jún. 29. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
23%
utolsó vagyok. én ikerkocsival közlekedek, de sosem agonizáltam ezeken ennyit, hogy jaj, hogy lesz mint lesz. Ha elindulna a busz kinyitod a kicsi szád és ordítasz előre, hogy várjon. Én a két gyerekkel, ikerkocsival is megoldom simán, talán ezért furcsa ha másnak ez ilyen nagy gond. Bocs, ha kötekedőnek tűntem.
2011. jún. 29. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
A kérdező védelmében mondanám, hogy az első út előtt én is lázban voltam. El sem tudtam képzelni, hogy a gyakorlatban, hogy tudom kivitelezni. Bár láttam, hogy másoknak megy. Aztán ott és akkor a konkrét szituban mindent megoldottam mint a karikacsapás. csak tudod, amikor az ember lánya nem tud aludni, forgolódik az út előtti estén, olyan hülyeségek jutnak eszébe, hogy azt el se lehet képzelni. Aztán elbizonytalanodik. A kérdező is meg fogja oldani biztos.
2011. jún. 29. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Én ilyen vagyok, ha valami "ismeretlen helyzetbe" kerülök akkor próbálom előtte végig gondolni hogy legyen, lehet béna vagyok, de nem ott akarok idétlenkedni, meg a fele csomagomat se szeretném otthagyni a járdán:)
2011. jún. 29. 09:43
 9/20 anonim ***** válasza:

Nagyon sokat utazom helyközi buszon gyerekkel, kb. 6 hónapos kora óta.

Arra ne számíts feltétlenül, hogy a babakocsinak van hely a buszon. Készülj fel rá, hogy össze kell csukni, és mehet a csomagtartóba az utazótáskákkal együtt. Legyen nálad egy kisebb hátizsák a buszon szükséges cuccokkal. Szólj a sofőrnek a felszállás előtt, hogy sok holmid és babakocsid van, szeretnél a csomagtartóba pakolni. Amikor leszálltál, tuti nem fog elindulni addig, amíg ki nem szedi a csomagtartóból a táskáidat. Ha felviheted a babakocsit a buszra, kérj meg egy szimpatikus embert, hogy segítsen felpakolni. Én még most is leginkább alvásidőben utazom a fiammal, pedig már hároméves, és nagy gyakorlata van az utazásban. Így jobban telik neki az idő, mivel legalább az út felét átalussza.

Jó utat!

2011. jún. 29. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Elég sok táskám lesz, fele cucc munkaeszköz ami elég törékeny is, ezért is aggódok ennyire.
2011. jún. 29. 09:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!