Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Este mindig kitakarózik a...

Este mindig kitakarózik a kisfiam és megfázik. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2011. jún. 29. 18:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Vegyel halozsakot.
2011. jún. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Négy éves és már a hálózsákkal próbálkoztunk, de az nem jött be neki. A pizsamát nem szereti, pedig nem vastagot vettem neki, amibe beleizzad. Sokszor inkább zokniban vagy egy harisnyanadrágban alszik csak. Pedig a pizsi most kellene neki, hogy hűvösebb az éjszaka?
2011. jún. 29. 18:24
 3/7 anonim ***** válasza:
Vannak dolgok, amiket nem a gyerek dönt el, mert érti, hogy az ő érdeke. Ha lerúgja a takarót, akkor tetszik vagy nem jön a hálózsák, vagy a vastag pizsama. Gondolom megfázni se szeret, és gyógyszert szedni se szeret.
2011. jún. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

Jézusom, hálózsákot ilyenkor egy ekkora gyereknek. :S

Az én lányom 5 éves, egy kis pántos pólóban és egy kis bugyiban alszik. Ő is kitakarózik, mert nyilván melege van. Ha be is takarom, nem sokkal később már lelöki magáről a takarót. Ha fázik betekarózik észrevettem. Nem fázik meg szerintem. Idebent ugyanúgy jó idő van, attól függetlenül, hogy kint most épp hűvösebb van. Öltöztesd úgy őt is, ahogy te is jól érzed magad. Én is kitakarózom, ha melegem van, sőt, egy szál semmiben alszom én is. Nyilván nem nyitott ablaknál..

2011. jún. 30. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
76%
Szia! Az én fiam egy trikóba és bugyiba és egy Zokniba alszik! Mert a lába midig fázik.Elalszik akkor betakarom, később ledobja.Ha fázik a fiam akkor szól anya takarjbe!Legyen az nappal vagy éjszaka!
2011. jún. 30. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 amegvalto válasza:
23%
kösd fel magad
2011. júl. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 UltimaBabilon válasza:
0%
Lödd rá a takarót a szögbelövövel -.-
2011. júl. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!