Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Állandóan kitakarózik, mit...

Állandóan kitakarózik, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Hiába adtam rá hálózsákot a 2,5 éves lányomra, addig kínlódik éjjel még le nem szedi magáról! Takarót nem tűri meg, sosincs rajta, de ha éjjel betakarom 10 perc múlva dühösen lerugdossa magáról és hisztizik! Egész éjjel takargatom, mert ugye a veséje csak fázik, már 2x volt gennyes a vizelete megjegyzem, már 26 fokra fűtöm a hállót olajraccsival! Kész vagyok, alig alszom!

Van valakinek valami ötlete? Trikó van rajta!

Most olvasom az előzőekben a meleg pizsit, az milyen? Polár? Ja és éjjel rengeteget van fel, gondolom mert fázik, mert 3 napig működött a hálózsák akkor alig volt fel, de ennek vége lett sajna!


2010. nov. 14. 07:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Próbáld meg inkább levenni a fűtést kb. 20 fokra, mert a 26 fok nagyon meleg, és lehet hogy nem fázik hanem melege van és úgy adj rá vastagabb pizsamát, meg takarót. Talán akkor nem rúgja le magáról.
2010. nov. 14. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Éjjel ne legyen 18-20 foknál több a szobában! A 26 fok még nappal is sok. Melege van,azért takarózik ki.
2010. nov. 14. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet kapni kínaiban vastag frottíros pizsit. Azt ráadod a sima pamut pizsire, és 22-23 fokra fűtessz. Lányom is kitakarítok, nem direkt, elforog alóla.
2010. nov. 14. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A hálózsák lenne az egyetlen megoldás.

Elég nagy gyerek ahhoz, hogy tudjon választani egy neki tetszőt. Én elvinném egy boltba, s választhat egyet, s közben megbeszélitek, hogy ebben kell aludni, milyen jó meleg, más babák is ebben alszanak! Én így próbálkoznék, mert talán bejön nála!

2010. nov. 14. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az én lányom is kitakarózik. Sokszor ő sem direkt, hanem ahogy forgolódik elcsúszik a takaró.

Én úgy oldottam meg hogy jobban felöltöztetem. A lakásban olyan 21-22-23 fok van. Adok egy kicsit vastagabb pizsi alá egy pólót, vagy még jobb egy body, nincs ki a dereka, pizsinadrág és a lábára zokni, amit ráhúzok a pizsire hogy a lába szára sem legyen ki.

Nálam ez bevált. Meg hát azért persze betakarom ha felébredek, de nem aggódom annyira. Valamint kicsit nagyobb takarót adtam neki így azért csak tovább ér.

2010. nov. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
26 fokban ne csodálkozz,hogy kitakarózik.. te 26 fokban hálózsákban aludnál? Vedd lejjebb a fütést
2010. nov. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!