Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ajánlanátok játékbabát a...

Ajánlanátok játékbabát a következő paraméterekkel?

Figyelt kérdés

Kb 30 centis, műanyag fej és végtagok, a teste puha, ha lehet haj nélküli, kedves arcú.

Kisfiamnak keresek babát de eddig nem találtam semmi ilyesmit. Hol nézzem?


2011. júl. 3. 22:31
 1/10 A kérdező kommentje:

Ja és ha lehet, ne sírjon, meg könnyezzen, meg pisiljen meg beszéljen meg tudomisén miket tudnak még ezek a mai babák.

Szóval egyszerű aranyos kisbabát keresek.

2011. júl. 3. 22:37
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Tudom mire gondolsz, nekem is van ilyen (még gyerekkoromról maradt).


Hasonló mint ez, csak kopasz és műanyag a lába is.

[link]


[link]


[link]


[link]


Itt még van sokféle, de ennyit kerestem neked.

2011. júl. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, amiket belinkeltél! Az utolsó áll legközelebb az elképzelésemhez, csak egy kicsit aranyosabb pofival meg újonnan szeretném megvenni mert ajándék lesz.
2011. júl. 3. 23:07
 4/10 anonim ***** válasza:

Nekünk több Götz babánk is van (ha én veszem, csak Götz babát veszek), ezek közül egy pontosan megfelel a paramétereknek.

Azért szeretem a Götz babákat, mert kedves arcúak, jól tömöttek, nem csúszik, tapad össze bennük a töltőanyag, jó minőségűek, a hajas babáknak gyönyörű a hajuk. És nem utolsó sorban semmi extrát nem tudnak, nem pisilnek, nem sírnak, nem másznak....ezektől én irtózom! Kedves, szép, minőségi babák. Kicsit drágák, de tartósak!


Írd be a keresőbe, hogy Götz baba, biztos kiad sok találatot, mindjárt keresek én is.

2011. júl. 4. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok


hirtelen ezeket találtam, amik fiúsabbak:


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]

2011. júl. 4. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
A müllerben nézz szét,ott vannak ezekhez hasoló babák,csak sokkal olcsóbban.Mi is ilyesmit vettünk a kicsi lányunknak,nagyon szereti.
2011. júl. 4. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Waldorf baba? A kisfiam is nagyon babás, ilyet varrok neki, persze lehet készen is kapni.
2011. júl. 4. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tippeket!

A Götz baba tényleg jó ötlet, eddig azt hittem, hogy csak kemény testű babájuk van, de tényleg van pár szép.

Hol van üzletük Budapesten? Interneten nem szívesen rendelek babát, néhányuk nagyon ijesztő tud lenni :)


A Müllert megnézem, jó ötlet, nem is tudtam, hogy nekik is van babájuk.


Sajnos a Waldorf baba nem jó, olyan kell, ami kicsit jobban hasonlít az igazi babákhoz.

2011. júl. 4. 22:28
 9/10 anonim ***** válasza:

A Götz-ös vagyok :-))

Nem tudom, hol van Pesten Götz baba, mert én egy vidéki kisvárosban élek. Én mindegyiket internetről rendeltem. Legutóbbit másfél éve, amikor a kisfiam született, a nagylányom egy puha testű Götz fiú babát kapott. Kerestem volna ezt a babát is, de úgy látom, Magyarországon jelenleg nem kapható.

Képet is alig találtam róla, szóval a miénk ilyen: [link]


Müllerben lehet kapni Götz babákat. Ha rákeresel a neten, biztos kiad budapesti üzleteket! Vagy internetes áruházakban személyesen átvehető....és akkor biztos megengedik, hogy előtte megnézd. Én is nagyon félve rendeltem mindig, mert drágák, de szerencsére egyszer sem kellett csalódnom bennük!

2011. júl. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
A Müller bejött, köszönöm! :)
2011. júl. 13. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!