Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen típusú mobilt ajánlanát...

Milyen típusú mobilt ajánlanátok az alábbi paraméterekkel?

Figyelt kérdés
Ami fontos nekem: WLAN / WIFI-képes legyen (többi, fizetős net képesség nem igazán érdekel), minél pontosabb GPS, aGPS funkció (lehetőleg IGO térképpel), FM rádió, diktafon funkció (kb. 8-10 órát bírjon egyhuzamban és jó minőségű legyen a hangfelvétel), java-képes, jó lenne, ha Word, Excel dokumentumokat kezelni tudná. Ezek lennének a legfontosabbak. Ha még a Gmail-fiókot, Youtube-videókat, Skype-ot is tudná kezelni az még jobb lenne, de az nekem már extra természetesen. Nekem az erős, minőségi kamera sem alapfeltétel. (Most is olyan telefonom van, amivel WLAN-on netezek, de sem videót lejátszani, sem a Skype-ot támogatni nem tudja sajnos. - Nokia C3). Milyen telefont ajánlanátok? Ja, és az ÁR is fontos szempont - minél olcsóbb legyen!
2011. máj. 13. 12:27
 1/6 anonim ***** válasza:

Java-t nem tud, de azt mondom Android, ha iGO kell, meg jó minőségű diktafon.

Ha olcsó kell, Huawei, talán 31 ezer, ha jobb, akkor Blade, 40+ ezer.

2011. máj. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

ZTE Blade


Ha fontos az ár, ez tudja a legtöbbet. Ha prifangolod a márkát akkor samu galaxy 3

2011. máj. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ezek tudják a Microsoft-os doksikat kezelni? Azt hittem, inkább csak a Windows-os mobilok képesek erre.
2011. máj. 13. 12:41
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem, felteszed a ThinkFree Office-t, és tökéletes lesz. A gyári Docs To Go borzalmasan lassú :D
2011. máj. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A Marketen vannak mar alkalmazasok erre...
2011. máj. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Elozo vagyok...amugy amiket itt felsoroltal, azok mar majdnem minden okostelefonban benne vannak..szoval valassz ki egy olcsobbat pl Vodafone 845 es kesz.. :)
2011. máj. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!