Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Egyik fiú, másik lány - egy...

Egyik fiú, másik lány - egy szobában vagy külön vannak nálatok? (2-3 év korkülönbség)

Figyelt kérdés
2011. júl. 4. 15:20
 1/9 anonim ***** válasza:

szia! : )

attól függ hány évesek. ha még kicsik, akkor mehetnek egybe. de ha már 10év felettiek külön !

2011. júl. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

3 éves lány, 5 hónapos fiú.

külön szoba van tervezve, a lánynak már megvan, a kicsi még velünk alszik, az ő kuckóját most tervezem kialakítani. 3 pici szobánk van, dikerkt így alakítottuk ki a házat, hogy mindenkinek legyen hova elvonulni. Nekem húgom van mégis külön szobánk volt, de jó volt úgy!

Míg kicsik lehetnek együtt, talán nem félnek majd annyira sötéttől, egyedülléttől, de később mindenképp külön, mondjuk ha már a nagyobb suliba megy.

2011. júl. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A kicsi még velünk alszik, de később egy szobában lesznek. Arra gondoltunk, hogy kiskamasz korukig így lesz, aztán feláldozzuk a nappalit...
2011. júl. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Együtt vannak, a lány 7 éves, a fiú 3. Kiskorban nincs ebből semmi gond, sőt szerintem így előnyös.
2011. júl. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nálunk külön vannak.
2011. júl. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A nővérem 12 éves koráig egy szobában voltunk. Miért ne? Addig egyformán gyerekek voltunk, csak a tinédzser korral változik meg minden.
2011. júl. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Addig lehetnek egy szobában, amíg mind a ketten akarják! Nincs ebben semmi rossz, csak sokan ilyenkor mindjárt rosszra gondolnak. Úgyis szólni fognak, ha valamelyiküket ez zavarni kezdi. Addig meg hagyd őket!
2011. júl. 5. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egyelore sajnos nincs is mas lehetosegunk, mint a kozos szoba, mert kicsi a lakasunk. (Szerencsere azert az o szobajuk viszonylag tagas)A kislany 6,5 a kisfiu 1,5 eves. A kislanyunk szerencsere meg inkabb elvezi a kozos szobat. Remelem kitart addig, mig nagyobba tudunk koltozni...
2011. júl. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Én 21 éves vagyok lassan, az öcsém nemrég múlt 18, és mindig is egy szobában voltunk. Zavarni csak úgy 3-4 éve zavar minket jobban, de főleg a helyhiány miatt van, és mert teljesen más személyiségek vagyunk, nem azért mert én lány vagyok ő meg fiú.

Persze, ha van rá lehetőségetek, jobb a külön szoba, de ha nem tudjátok megoldani, szerintem abból se lesz égszakadás-földindulás. (mi se öltük még meg egymást :D)


(megjegyzem, engem most már akkor is zavarna a tesóm, meg a szüleim, ha saját szobám lenne, de talán elnézhető nekem, hogy a magam ura szeretnék lenni :D)

2011. júl. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!