Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tiltják a korkülönbség miatt....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tiltják a korkülönbség miatt. Lány vagyok és az idősebb :/ Mi lenne a helyes?

Figyelt kérdés
20éves csaj vagyok, a pasi 17 és mikor megtudták a szülei, hogy egy ilyen idős csajjal ismerkedik és találkozgatunk (nem vagyunk még együtt), kiakadtak és megtiltották, hogy találkozzon velem :/ Tényleg nem helyes ez? :/ Imádom pedig nagyon és jó vele :(
2011. szept. 18. 10:26
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
76%

úr isten mekkora gondok bazz, nekem már azt mondogatják hogy jo lenne hazahozni valami barátnőt már, holott fél éve volt az utolsó kapcsolatom


18/F

2011. szept. 18. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 napietus ***** válasza:

tényleg fura dolog, Te már vagy dolgozol vagy felsőoktatásban tanulsz, a srác meg középiskolás...


amúgy fiatalkorú, korlátozottan cselekvőképes. a szülő/gondviselő felelőssége és egy ben joga, hogy megmondja, mit csinálhat és mit nem. ha nagykorú lesz, ezt csinál amit akar.

2011. szept. 18. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Így van, ez a problémájuk, hogy kiskorú még a fiúk, ne akarjak tőle semmit :/// Várom a további válaszokat is:)
2011. szept. 18. 10:33
 4/24 anonim ***** válasza:
85%

Ez a korkülönbség egy nagy Semmi.

Nem kellene tiltani, értelmetlen dolog.

Ha jól megvagytok, akkor mi a probléma?

Megérteném, ha 35 éves, elvált családanya lennél, de így...?

2011. szept. 18. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
62%
Érdekes felfogású szülei lehetnek... Nem nagy ez a korkülönbség és ilyen szinten nem szólhatnak bele amúgy sem a szülők.
2011. szept. 18. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
78%
A szülők konzervatívak,az ő készülékükben van a hiba.Nem ártana kijönniük a sötét középkorból.Biztos megrontod a szent és tiszta fiút.Vigyázz,nehogy máglyán égessenek el.
2011. szept. 18. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
De, sajnos beleszólhatnak, mert kiskorú, és olyat is mondtak, hogy ha nem fejezem be, fel leszek jelentve, merthogy egyértelmű, hogy szex is lenne köztünk, azt meg nem csinálhatom kiskorúval... tényleg nem nagy a korkülönbség, 2,5évvel vagyok idősebb, nem értem, jól megvagyunk amúgy. Nem akarom elveszíteni, de azt se lenne jó, ha utálnának engem meg teljesen ellenükre lenne ez az egész, és esetleg a sráccal balhéznának ez miatt otthon:/ Mit kellene tenni? :/
2011. szept. 18. 10:47
 8/24 anonim ***** válasza:
62%
Ezek a szülők idióták. Én is annyira örülnék, ha lenne végre barátnőm, nem bírnám elfogadni, ha megtiltanák, hogy járjak azzal a lánnyal, aki szeret engem, én inkább világgé mennék a lánnyal.
2011. szept. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

Ha a fiatalember elég érett gondolkodású akkor semmi baj nincsen. Mondjuk én evvel megjártam, hogy a párom fiatalabb. Éretlen volt még Ő a párkapcsolatra, de még most is az. 15 éves volt Ő én 17. 3 évet távkapcsiban húztunk le, 2 éve együtt élünk. Most 5 éve vagyunk együtt. Ő még 20 évesen játszana a gépen, szerelget, összerakna ezt-azt meg ilyenek, én meg eljárnék túrázgatni, hajókázni, gyűjtenék a közös házra, pár év múlva gyereket szeretnék stb. Lehet, hogy az Ő fejükben ez fordult meg. Fiúknál kicsit később kezdődik testileg, agyilag, lelkileg is az érés. Ülj le a szüleivel és beszélj velük! Csak van valami konkrét okuk, hogy miért nem nézik jó szemmel, sőt miért tiltják? Szerintem akármennyire is a szülő tartja el a gyereket meg nevelte stb, a szerelmi élet, kivel jár, az magánügy semmi joguk beleszólni. (14 évesen ok, de 17)?

Üljetek le Ti és a szülei. Hívd meg Őket ebédre, teára. Lehet, hogy csak nem vagy szimpatikus. Be kell vágódni valahogy! ;-)

Sok boldogságot! Remélem nektek összejön!

23/N

2011. szept. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan feljelenthetnek, legfeljebb jót röhögnek a zsaruk.

Szexuális kapcsolatnál a betöltött 14. életév a beleegyezési korhatár, tehát onnantól kezdve nyugodtan lehet szexelni.

2011. szept. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!