Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Játékötletek születésnapi bulira?

Játékötletek születésnapi bulira?

Figyelt kérdés
Kislányom születésnapi bulijára kb. 10 gyereket várunk (7-8 évesek). Ti mit játszanátok a gyerekekkel? Minden évben játékos vetélkedőket csinálunk, de most kezdek kifogyni a találékony ötletekből...
2011. júl. 7. 18:51
 1/7 anonim ***** válasza:

Szellemi totó: kérdések 1 2 X válaszlehetőséggel. Téma helyesírás, vers költőjének felismerése, párosítás, város beírása vaktérképre...Készíthetsz 13+1 kérdést, fénymásolod a lapokat. Megy az idő vele, remélhetőleg élvezik is, kiértékelés után az I.-III. helyezett érmet kap.

2-3 fős csapatok rakjanak ki egy-egy puzzle képet. A leggyorsabb csapat kap egy pici tortát.

Kitalálós játékok: Amerikából jöttem, személy-tárgy-fogalom mutogatással, kire gondoltunk? csak igen-nem válasz lehetséges.

Ha tud valaki énekelni, tanítson meg egy kánont!

2011. júl. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ja, most látom, hogy nem 10, hanem 7-8 évesek:) Akkor a vaktérkép ugrik. De a tankönyveikből összeállítható 13 kérdés a különböző tárgyak szerint.

Ők még szívesen tanulnak körjátékot is: hangszínfelismerő, párválasztó, kergetőző...

2011. júl. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Lányomnál játszottunk olyant ,hogy körberakod a székeket ésszol a zene ha elhalkul le kell nekik ülni.Aki nem tud az kiesik és ki kell venni egy széket.Ez nagyon bejött nálunk,meglufikba rktam cukrott felkötöttem és azt kellet neki csukott szemmel ütni.Meg béreltünkegy 5m átmérüjű trambulint akkora sikert aratott,hogy mást nem is tudtunk játszani.10 kislány volt nálunk 2 órára jöttek és 19-20óra között mentek haza.
2011. júl. 8. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm lányok! Nálunk is volt székfoglaló tavaly. A trambulin jó ötlet, ti honnan béreltétek? Sajnos mi vidéken lakunk, itt semmi nincs, csak unalom. :)
2011. júl. 8. 10:28
 5/7 anonim ***** válasza:

kincsvadászat :D

Én imádtam és most is megcsinálnám közel 15 éves fejjel. Valahva rakj el csokikat vagy aprómütyürkéket és rajzolj hozá egy térképet h egy adot pontból eljussanak x-hez/ vagy h több megálló van és mindig csak egy cetlit találnak és onan tudják meg merre kell tovább menni

és még azt tudom javasolni hvannak azok a lapok amiknek a hátoldaluk tapados és mivel már tudnak lvasni irj rájuk mesehösöket, tárgyakat, állatokat bármit és ragaszák a homlokukra ugy h ne tudják h saját maguknak mi van és i kell találni h ő mi, a közönség csak igennel és nemmel válaszolhat

2011. júl. 11. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Vérszomjas pandamaci ***** válasza:

A kisebbik lányomnak volt tombola, ahol mintás ceruzákat, katicás mérőszalagot, matricákat lehetett nyerni.


A másik játéknál pedig becsomagoltam egy katicás iránytűt, majd több réteg csomagolópapírt tettem rá. ÉN minden réteg közé tettem valami apróságot, pl. ceruzát, matricát, füzetkét. A kis csomagot zenére kellett körbeadni, ha leállt a zene, akkor akinél a csomag volt, egy réteget levehetett róla és az alatta lévő ajándékot megkaphatta.

2011. júl. 12. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, mindkettő szuper ötlet, meg is csináljuk a kincskeresőt és a csomagosat is! Még egyszer köszi!!!
2011. júl. 12. 16:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!