Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Fogzás vagy mi? Kisfiam 1...

Fogzás vagy mi? Kisfiam 1 hete hol híg hol normál székletet produkál. Jön 2rágófoga. De néha nyákos és van hogy napi 6szor is de csak keveset! Hétfőn mennénk a balcsira. Elmerjünk így menni? Kérlek adjatok tanácsot!

Figyelt kérdés
Kisfiam 1 hete hol híg hol normál székletet produkál. Jön 2rágófoga... De néha nyákos és van hogy napi 6szor is de csak keveset! Hétfőn mennénk a balcsira...elmerjünk így menni? Kérlek adjatok tanácsot!
2011. júl. 9. 12:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha a foga jön valóban, akkor attól van. Itasd nagyon sokszor mert a hasmenéssel sok folyadékot veszít. Adj neki normafloret 2x1 naponta. Mehettek a balcsira nyugodtan.
2011. júl. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én ilyen esetben megkérdezném gyermekorvos véleményét. Nem tartom kizártnak a hasmenést, ez esetben folyadékpótlásra fontos ügyelni, főleg víz. Azonban ne sós étellel vedd rá az ivásra, ha alig lenne szomjas akkor se, mivel az megköti a sejtek víztartalmának egy részét és a sejt közötti térbe halmozza fel, ami fokozza a kiszáradást.

Amúgy lehet, hogy nincs hasmenése, doki majd megállapítja.

2011. júl. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, még annyit ,hogy nem vagyok gyógyszer-párti, kivéve a homeopátiásak. A banán székletfogó, inkább azt adj neki, ha javasolhatom. Ha nem szereti, nincs más ötletem, de tuti van számos term.gyógyászati, vagy más természetes praktika, pl. megfelelő gyógynövények, és homeopátiás szerek.
2011. júl. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!