Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kinél mennyi idő alatt lett a...

Kinél mennyi idő alatt lett a gyerkőc szobatiszta?

Figyelt kérdés
Kisfiam 28 hónapos,iszonyat meleg van, így itthon nincs rajta pelus csak gatyó. Eddig csak akkor szólt ha már bent volt a pisi vagy a kaka. De ma szólt, hogy pisi, és ment a WC-be (szűkítője van). Ült egy darabig rajta, aztán le akart jönni. Utána 1-2 perccel bepisilt a gatyóba. Tehát érezte, hogy pisi-gondolom én:-) Aztán megint ülni akart a szűkítőre, tettem is rá, akkor már be volt kakálva a gatyóba. De így is megdícsértem, hogy ráült a Wc-re.
2011. júl. 11. 10:01
 1/4 ava87 ***** válasza:
Tavaly nyáron lett szobatiszta, akkor még nem töltötte be a hármat (október végén van a szülinapja). Próbálkoztam vele korábban is, de akkor nem ment a dolog. Tavaly nyaraláskor egész nap kint volt a kertben, akkor úgy voltam vele, hogy nem adok rá pelust, csak alsógatyót, párszor az is pisis lett, de utána már szólt, hogy "jön a pisi, jön a pisi", és nagyon hamar megtanulta, hogy mit kell csinálni. Persze akkor az volt, hogy ott, rögtön és azonnal le kellett tolni a kisgatyát, és pisilni, de hamar eljutott odáig, hogy egy minimális időre vissza tudta tartani, amíg oda nem értünk a célhoz :)
2011. júl. 11. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az igaz lehet, hogy meg kell rá érni. Az én lányommal sokáig nem ment, aztán nem próbálkoztunk, idén kb. 1,5 hónappal ezelőtt kezdtünk újra próbálgatni, 1x ment be a bugyiba, azóta mindig bili vagy wc. Kis- nagydolog egyaránt. Néha mostanában azért meg be a pisi, mert annyira el van foglalva a játékkal, hogy nincs ideje annyira félbeszakítani, hogy ráüljön a bilire. :) Eddig a délutáni alvásnál próbálkoztunk, viszont egyszer annyit pisilt, hogy muszáj voltam felébreszteni, mert ázott benne (délelőtt dinnyét evett), így most biztonsági okokból még megy rá a pelus. Éjjel is van még pelus. 3 éves volt májusban.
2011. júl. 11. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A legnagyobb fiam kb 2 nap alatt,a többi 3 kb 2 hét alatt.Mindannyian nagyjából 2 évesek voltak.
2011. júl. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2 éves a lányom és 2 hét alatt lett szobatiszta.Első héten 20-30 percenkét vittem wcre pisilni h szokja.Ekkor még volt néhány baleset.Aztán 2. héten megvártam h szóljon és szól is.Olyan volt h pici becsurgott de a nagyja a wcbe megy.1 hónapja kezdetem és mára teljesen szobatiszta.Már éjjel és felébred és szül ha pisilnie kell.
2011. júl. 11. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!