Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 26 hónapos fiam aki szobatiszt...

26 hónapos fiam aki szobatiszta volt 2 hónapig, most mióta hideg van, kb. egy hónapja újra belepisil? Sőt mintha észre sem venné, hogy pisilt. Vajon mitől van ez a visszaesés? Odakerültünk megint pelusozom, mert minden pisis.

Figyelt kérdés
- Két éves a fiam, lassan 3 hónapja szobatiszta nappalra, de 3-4 napja nem szól csak akkor mikor már csorog a nadrágon, harisnyán végig. Két napja megint pelusban van, mert nem..
2011. nov. 6. 17:25
 1/8 A kérdező kommentje:
2011. nov. 6. 17:29
 2/8 anonim ***** válasza:
Az én fiam 25 hónapos. 20 hónaposan lett nappalra szobatiszta, 23 hónaposan éjjelre is. Most van, hogy napközben bepisil, főleg, ha sokat iszik, de én emiatt nem adom vissza rá a pelust. Szerintem az jobban megzavarná. Inkább kérdezgetem, és ráültetem, meg mosok. Ja, és magyarázok, magyarázok, magyarázok. Van, hogy 2 hétig szól, aztán 1-2 nap megint bepisil, aztán megint szól. Érdekes, mert éjjel viszont nem pisil be, pedig este 8tól éjfélig alszik, akkor pisil, aztán alszik reggel fél 7ig.
2011. nov. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__kisgye..


Szia! Ez volt az én kérdésem pár napja!

2011. nov. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
a nyáron egyedül pisilt kint az udvaron,szolt.hogy huzzam fel a nadrágját,mert kész.szept.26án volt a szülinapja és mindenki dicsérte,hogy milyen ügyes,egyedül pisil,most az ellentétje.férjem szerint adjak pelust mert kicsi még.a héten olyan is volt,hogy 4 harisnya és nadrág pisis egy nap és4 zokni,mit csinaljak?
2011. nov. 6. 18:02
 5/8 anonim ***** válasza:

Első vagyok, az én fiam szept. 25-én lett 2 éves. :D

Ma pl. nálunk eddig 3 garnitúra ruha van a mosásban (nadrág, zokni, alsógatya), de akkor sem adok rá pelust. El sem viselné magán. Mindig megkérdezem, mikor bepisil, hogy hova kell, mutatja, hogy bilibe, meg wc-be (mostanában jobban érdekli a wc, lehet hogy átállunk arra). Úgyhogy én maradok a magyarázásnál, és a mosásnál.

2011. nov. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
17:51 vagyok. Én sem adom rá vissza a pelust, én is inkább mosok, de nem akarom megzavarni, de szerintem le is venné magáról. Ma pl elmentünk itthonról vásárolni 11kor, du. 3ra értünk haza, és nem volt baleset. Ja, és itthon nálunk akkor van, ha van rajta alsónadrág meg melegítő naci. Ha nincsen rajta, akkor nincsen semmi gond, nem pisil össze vissza, akkor megy a bilire, wc-re (amúgy pár napja ő is inkább a wc-t használja szívesebben, felteszi egyedül a szűkítőt, egyedül felmászik és elvégzi a dolgát.) Szeritnem te se add vissza a pelust, mert csak megzavarod, meg ha már egyszer elkezdtétek, akkor ne add fel, ne visszafele fejlődjetek.
2011. nov. 7. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Épp ez nálunk is mióta kell a harisnya vagy alsónadrág azóta nem szol!harisnyát összetévesztette a pelussal??
2011. nov. 7. 13:04
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, ezt nem értem én sem. Reménykedem benne, hogy rájön, h akkor is kell menni, ha van rajta ruha. De akkor sem mindig csurgat bele.
2011. nov. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!