Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Meddig engedjem meg a gyerekei...

Meddig engedjem meg a gyerekeimnek, hogy az ugyanabban a fürdőszobában lévő két külön wc-be pisiljenek/kakiljanak egyidőben?

Figyelt kérdés
most a lányom 6 a fiam 5 éves. egy fürdőszobában van nálunk mindkét wc, egymással szembe fordítva. egyszerre szoktak kakilni járni, ilyenkor jól elszórakoznak egymással, játszanak, beszélgetnek. meddig engedjem nekik, hogy egyszerre wc-zenek. hány éves korukig?
2011. júl. 14. 14:09
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%

Amíg a kislányodnak nem ciki, addig nem kell semmit sem tenni :o) Amikor majd mondja, lerázza az öccsét, akkor mondd a kisfiadnak, hogy most már egyedül kell menni.


Ami felvetődött bennem az az, hogy vajon külön külön eltudják-e majd végezni a nagydolgot vagy sem.

2011. júl. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
62%

Ha már iskolába járnak akkor ideje lenne leszokni az ilyesmiről.

Egyébként miért van nálatok egy helyen 2 wc?

2011. júl. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem,előbb vagy utóbb eljön az az idő amikor már nem akarnak egymás előtt wczni.Nálunk a 7 éves fiam,most lett szégyenlős.
2011. júl. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
100%
Ha őket már zavarni fogja,külön fognak menni a wc-re.
2011. júl. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is majd maguk fogják kérni, hogy külön csinálhassák a dolgukat. Szerintem nem kell változtatni a helyzeten, majd adódik magától.
2011. júl. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
42%

Nagyon rövid az az időszak, amikor normális dolog, hogy ketten, egyidőben, egymással szemben vécéznek. (Szobatisztaságtól iskolakezdésig.)

Éppen ezért érdekelne, hogy milyen megfontolásból van valakinél 2 wc a fürdőben?

Férj-feleség közös programként?

Vagy egy meghitt anya-lánya beszélgetés helyszíneként?

2011. júl. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:
amikor beköltöztünk a házba már akkor is így volt a két wc. néha mi a szülők is wc-zünk így együtt. de a gyerekek napi szinten szeretnek direkt együtt menni. még egyikük se éri el a saját popsiját, így nem is tudják maguknak törölni. megvárják egymást hogy végezzenek és egymásnak törlik meg. ez úgy alakult ki, hogy egyszer egyedül voltak ketten itthon, és egyszerre kakiltak, és egymásnak törölték, mert nem akartak a wc-n megvárni. azóta, meg így csinálják. nekem is jó mert nem kell rohangálnom hozzájuk.
2011. júl. 14. 14:34
 8/34 anonim ***** válasza:
100%

14:22

Aranyosak lehetnek! :D

És lám, hogy feltalálták magukat! :)

2011. júl. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
100%

Én meg azt nem értem, hogy két olyan kicsi gyerek, akik még a saját popsijukat nem tudják kitörölni, hogy lehetnek egyedül otthon?

Amúgy szerintem is maguktól le fognak szokni róla, gyerekeknél nem látok ebben semmi furát, felnőtteknél már inkább...

2011. júl. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
100%

A válasz írója 89%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 15:14


Ezt én sem értem. Elég fura...

2011. júl. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!