Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy érjem el, hogy a kislányo...

Hogy érjem el, hogy a kislányom ne az utca közepén pisiljen, hanem elbújjon hozzá?

Figyelt kérdés
4 éves. ha megyünk sétálni vagy kinn vagyunk a játszótéren, és pisilni-e kell, bárhol van bárki is látja, nem szól semmit csak letolja a naciját és a bugyiját leguggol és pisil, vagy ha kell neki kakil is. hogy érjem el, hogy szóljon, ha kell és elbújjon a dolgát intézni? mondtam már neki de nem érdekli, le is szidtam már de nem hallgat rám.

2011. júl. 16. 17:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Mondd neki, hogy nem illik más előtt pisilni, mert az senkire nem tartozik.
2011. júl. 17. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Magyarázd meg neki, hogy valószínűleg ő sem szeretne más pisijébe/kakijába lépni és abban játszani. Én ilyenkor azonnal kihoznám a játszóról és hazavinném.

Amúgy van, hogy az ember magyaráz, magyaráz, és mint a falrahányt borsó. Próbáld következetesen, és reménykedj hogy hamar eljön az időszak, amikor szégyenlős lesz és a bugyiját is takargatja.

2011. aug. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
53%
Remélem azért a kakiját fel szoktad szedni, nehogy valaki belelépjen.:)
2011. aug. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Teljesen természetes ebben a korban, hogy nem szégyenlős. Küldd el pisilni, mielőtt elindultok, és ragaszkodj hozzá, hogy legalább próbálja meg.

Ha mégis elkerülhetetlen, hogy az utcán pisiljen, légy résen, és mikor látod, hogy hozzákészül, kapd fel és vidd megfelelő helyre.

2011. aug. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez nagyon cikis, szerintem szoktasd le róla sűrgősen, hogy mások előtt ne kakiljon, meg pisiljen, plána ne az utcán.
2011. aug. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!