Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mitől lehet már 1 hete hasmenése?

Mitől lehet már 1 hete hasmenése?

Figyelt kérdés

6 hónapos a kisfiam, már egy hete megy a hasa. Először tiszta zöld és nyálkás volt, pár nap múlva kezdett rendeződni a színe és az állaga, de még mindig napi 7-8× kakil. Nem étvágytalan, eszik rendesen két szopi között kap egy pici répa-almalét.

1 hete látta orvos, sajna nem a sajátunk, mert szabin van, 1 méterről ránézett a gyerekre és annyit mondott, hogy szopjon és kapja a normaflort. Még mindig nincs a dokink, de ma visszaviszem a másikhoz, hogy csináljon már valamit. Szegényem már minden kakinál sír. :(

Esetleg fogtól volt valakinek tartósabb hasmenés, mert tegnap éjjel nem is aludtunk és reggel néztem, hogy már az ínye alatt látszik a foga, éppen hogy nem törte még át, szerintem napok kérdése és kinn lesz.


2011. júl. 27. 12:11
 1/2 fotucsok ***** válasza:
Az orvosok szerint a huzamos hasmenés nem fogható a fogra. Én a Normaflor mellé adnék még Smecta port (hasfogó) is, nekünk az nagyon bevállt, de csínján! Azt hiszem 1/3 zacsit feloldani és várni. Én egyszer háromszor adtam egy nap, és megfogta a hasát nagyon. Utána 4 napig nem kakált. De azért mindenképp mutasd meg orvosnak.
2011. júl. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az én kislányomat az alma meghajtja. Valakit pont hogy fog, de én mindig azt adok neki, ha kissé szorulása van és egyből van eredmény. Próbáld meg elhagyni egy kis időre az almát. Próbálj mást, pl.: sütőtököt.
2011. júl. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!