Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Lehet 15 hós kisgyereknek 5...

Lehet 15 hós kisgyereknek 5 hete hasmenése fogzástól?

Figyelt kérdés

Mondjuk folyamatosan jönnek a fogai, de nagyon lassan, alig eszik, néha láza is van, bepirosodik az egész feneke, fogyott és karikás az egész szeme alja szegénykémnek. És annyit kakil hígat, szinte csak teát hajlandó elfogadni. A horvos szerint csak a foga, de azt sem vette észre mikor kicsi volt hogy tejérzékeny, itt olvastam a tüneteit.

Szóval van vkinek más ötlete? merre induljak?


2011. okt. 30. 16:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Székletvizsgálat?
2011. okt. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
folyamatban még nincs eredménye
2011. okt. 30. 17:14
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
és ha krumplit, kekszet, főtt húst, reszelt almát adsz neki az sem fogja meg a pici pociját, nekünk volt hasonló, igaz, láz nélkül és mikor abbahagytam a teát elmúlt. (sima ízesített bolti tea volt). mondjuk azért nem jó ez, mert kiürülnek az ásványi anyagok a szervezetéből.
2011. okt. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
5 hét elég hosszú idő.Szegény nem csoda ha fogyott.Én elvinném egy másik orvoshoz.
2011. okt. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben még néznék gyorsan egy lisztérzékenységet is. Gyógyszertárba tudsz venni Coeliac tesztet, otthon meg tudod csinálni 10 perc alatt megvan. Ennek is tünete a hasmenés bár ott a haspuffadás is.
2011. okt. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
holnap veszek tesztet, azt elfelejtettem írni, hogy a feneke is tiszta vörös... tiszta, tiszta vörös
2011. okt. 30. 19:54
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Jók amit írtak a többiek, én még annyit mondanék, hogy adj neki Bonolact pro kidet, hogy a bélflórája kicsit regenerálódjon. A tea is hajthatja amúgy!
2011. okt. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

5: A fenekére kenhetsz Unguentum boraxatum krémet, receptes de nagyon jó. Tudom nem nyugtat meg de az én fiam 20hós lesz és születése óta csak hasmenése van. Mindig a fogzást mondja a doki...

Minden vizsgálat negatív és ő még havi fél kilókat hízik, így nem aggódok.

Majd írd meg mi lett a teszt eredménye és a székletvizsgálaté!!!

2011. okt. 31. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Az utolsó nagyon durva!

Születése óta hasmenése van, a doki meg a fogzásra fogja. Talán születése óta fogzik? Nemááár... Vidd el kivizsgáltatni, nem e allergia féle áll a háttérben. Még ha hízik, akkoris.

2011. okt. 31. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

na nem vettem tesztet, mert két hónapja csináltak neki vérvételest és azon minden negatív, mert tejfehérje érzékeny gyanú miatt tejmentes diétán volt több mint 1 éves koráig...

a boraxos popsikenőcsöt használjuk alapesetben, ha bevörösödik, akkor semmi sem jó rá, csak a neogranormon (sudo bepant stb kipróbálva...)

teát nem hiszem, mert adtunk neki sajátunkból, kapott főzött milfordot (abban ugye nincs csersav) most gyerekteát kapott...

viszont ma reggel úgy ébredt, hogy éhes, nem sokat de többet evett és ivott is, kiszáradva nincs, láza nincs már, és székelt is csak 3x igaz nem olyan mint kéne, meg attól is lehet, hogy alig evett ugye

viszont jobb a hangulata...

szerdán okosabb leszek, megjön talán az eredmény a székletvizsgálatról

egyébként félóránként ébred éjszaka nyüszög, rágja a cumisüveget, szerintem a foga...

2011. okt. 31. 22:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!