Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kislányomnak olyan cipöt kell...

Kislányomnak olyan cipöt kell hordania ami tartja a kis bokáját és a talpa meg van döntve. Jelenleg a Salus márkát hordja. Van még más ilyen jellegü cipö és annak mi a márkája? Ortopéd orvos tud receptre kiirni?

Figyelt kérdés
2011. júl. 27. 12:48
 1/3 anonim ***** válasza:
A Saluson kívül van még a Supy és a Szamos márkájú is. Utóbbit nem próbáltuk, de mi is vagy Salust vagy Supyt veszünk. Sajnos nem tudom, az ortopéd orvos mit tud kiírni, arról nincs infóm.
2011. júl. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az én gyerekeim is ezeket a márkákat hordják amit az első írt.

Orvos kiirhat cipőt, 9 havonta egyszer.

2011. júl. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia,

nekünk Szamos van, szupináló talpú, nagyon szeretem. Kicsit puhább a talpa mint a Salusnak, és valamennyivel olcsóbb is, ezért választottam ezt. Azt sajnos nem tudom, orvos felírhatja-e.

2011. júl. 28. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!