Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tegnap voltam uh-n, most...

Tegnap voltam uh-n, most vagyok 4,5 hónapos terhes. én úgy láttam, hogy kislányomnak van haja, de az orvos szerint nem. Előfordulhat, hogy mégis hajat láttam? Hány hónaposan kezd el nőni a hajuk?

Figyelt kérdés
2010. márc. 20. 19:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha a doki szerint nem az, akkor bizzunk benne, hogy tenyleg nem az, mert ha megis az, akkor eleg gaz szaktudasa van es a tobbi uh eredmeny sem hiheto... :-)

Egyebkent 30 hetesen 4d-s uh-n lattak a 2. babam hajat, valoban volt, az elso babaval is 30 hetesen voltunk 4d-sen, en ugy lattam, hogy van haja, de a doki azt mondta, hogy nincs, az csak arny. Kopaszon szuletett.

2010. márc. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia!Én pont ma olvastam valahol,de már nemtudom hol,hogy 19-20hetesen kezd el nőni a babák haja:)(talán a kismama.hu-n,de nembiztos)(19h)
2010. márc. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia!Mi voltunk többször is 4dn,16,22,és 28 hetesen,de az utolsón mondták,hogy talán lesz haja.A héten voltam a 32.heti uhn ott már 8mm volt a kis haja:-)Mondták is hogy sokat fog még nőni.Szerintem olyan 28-30.héttől látszik már az uhn is a kis hajuk a babáknak.Amúgy fehér folt jelzi a hajat.31 hetes kismami
2010. márc. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
hogy vagy kérdező?
2022. máj. 3. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!