Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi az alapvető különbség a...

Mi az alapvető különbség a Salus, Siesta, Szamos, Supy, Elefanten, Superfit, Marci cipőkben? Melyik harántemelős, melyikben milyen betét van, mindegyik döntött talpú?

Figyelt kérdés
2011. júl. 27. 16:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia! Nem ismerem mindet, csak arról írok, amit igen.

Mi először a Supinál vettünk cipőket, azok döntöttek, vagyis „szupináltak”, nagyon jó minőségűek. Csináltatni is lehetett náluk, magunk választottuk ki a színt, a gyerek lábára készítették. Varrva van a talpuk, szépek.


Aztán átnyergeltünk a Supyra (a különbség csak egy Y a nevükben), szintén szupináltak a termékeik, és folyton akcióznak, így olcsóbbak az előbbinél. DE: ezeknek a cipőknek a minősége enyhén szólva gyér, három párat vettem, és mindnek lejött a talpa (!). Gondolom, mert ezeknek ragasztják a talpát (és itt már nagyüzemben gyártanak).


Aztán Salus cipőket kezdtünk venni, mert ezek több (illetve hozzánk közelebbi) helyen kaphatók és jó minőségűek. Kicsit talán drágábbak az előzőeknél, de tartósak is (persze ez röhej, hiszen egy gyerekcipőnek nem kell túl sokáig tartania, úgy nőnek a srácok).

A Salusok is szupináltak.


Ezekben a cipőkben nincsen betét, és harántemelő sem, annyi a lényegük, hogy szupináltak, tehát befelé döntik a gyerek sarkát, és jól tartják a bokáját.

2011. júl. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszi a választ.A kislányom a Salust hordja de csak érdeklődtem mi az ami még hasonló.Ajánlották nekem a Dr.Leo-t is.Meg még annak kell utána járnom,hogy melyik cipőket lehet receptre feliratni az orvossal?

2011. júl. 27. 17:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!