Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 1 éves babócát szoktatok...

1 éves babócát szoktatok vinni játszótérre?

Figyelt kérdés
a hintába már beletettem, meg ácsorgott picit a pad meg a mászóka mellett, de látom, hogy ekkora gyerkőcöket simán letettek anyukák a földre meg a homokozóba. Nem korai még? (25 fok volt :)) Még nem jár, csak áll, azt is kapaszkodva.
2009. ápr. 7. 17:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyugottan tedd le, csúszni mászni. Adj rá egy gatyót ami nem szívja annyira a nedvességet és mehet a homokozóba, hadd fedezze fel a különböző anyagokat.
2009. ápr. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Az én babám 14 hónapos(szóval nem sokkal több fejlettségben meg kb.egy éves...sőt..:( ) és simán kiviszem délelőtt, délután is.

Nem tud mit kezdeni a nagyobbakkal még, de azért élvezi a homokozót egy darabig:) Aztán meg sétálgatunk, ilyesmi:)

2009. ápr. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Persze, nyugodtan. Én 4 hüsan is vittem, beleültem a hintába, őt meg az ölembe vettem és úgy hintáztunk, utána meg nézegettük a gyerekeket és beszélgettünk.

Most 1 éves é minden nap megyünk. Ma például csak ebédelni jöttünk haza a játsziról. Igaz ő már tud menni, de javarészt homokozunk, ahol ő is csücsül vagy mászik a homokozóban. Együtt lapátolunk homokot a vödörbe aztán építünk várat, "sütünk" homokból. Szóval bátran vidd csak ki! Csúszdázni is tudtok úgy hogy fogod a hóna alatt, vagy az ülepénél. Sőt, van olyan játszi ahol van pókhinta meg babahinta, azokba nyugodtan feküdhet/ülhet egyedül is. Ja, hintázni mr hintáztok, bocsi:)

Ha aggódsz, hogy felfázna vigyél ki magatokkal egy kispárnát amit nem féltesz annyira és ültesd arra. (Én magamnak szoktam vinni, hogy ne legyen tiszta homok a nadrágom:))

Szóval igen, mi szoktunk menni játszótérre.

2009. ápr. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én tudom,hogy nagyon hülye kérdés,és ne vessetek meg érte,még nincs babám és nemtudom.Szóval nem féltek attól,hogy a homokozóba belepisil a kóbor macska,vagy esetleg kutya?Mert olyan sokszor lehet ezt hallani és én úgy félek már most,pedig még a hasamban sincs,de szívem szerint meg bele tenném meg én is imádok homokozni a 3 évesekkel,csak mégis ijesztő:S
2009. ápr. 8. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Pici korátol viszem!Tegnap csuzdázott is és mindenki azt kacagta,hogy ö hogy kacag.1 éves és imádta.A homokba is beletedtem elöször tartott tölle.
2009. ápr. 8. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Néha igen. A nagyobbakkal még nem igazán "ért szót", sőt nem is érdeklik még más gyerekek. De a hintát nagyon szereti. Persze ott kell állni szorosan mellette, mert könnyen kiborítaná magát a nagy előre-hátra hajlongásoktól. A homokozót még nem próbáltuk, mert még legutóbb hideg volt, amikor kint voltunk. De már maga az is élmény neki, hogy kicsit járkál, nézelődik a téren, lát más játszó kisgyereket, kutyát, biciklit, stb.

Úgyhogy szerintem érdemes néha kivinni őket, már csak a látvány miatt is! Attól már ne félj, hogy megfázik, egész jó, nyári idő van.

2009. ápr. 8. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Már fél évesen betettem a homokozóba.
2009. máj. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!