Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Aggódom. Nem lehet komolyabb...

Aggódom. Nem lehet komolyabb baja? Tapasztalt valaki ilyet?

Figyelt kérdés
3 éves kisfiam 1 hónapja sántikált, majd másnap belázasodott.Akkor azt mondta az orvos, hogy az ízüeteit támadta meg a vírus.Most csütörtök óta megint sántikál,tegnap óta hőemelkedése is van, és folyik az orra, tüsszög.Hidegebb vízben fürdött és rengeteget mozgott előtte nap.Elvittem ügyeletre, ahol az orvos közölte, nem tud mit csinálni vele,meg sem nézte, de vizsgáltassam meg neurológussal, mert bármi lehet,akár agydaganat is.Nem rég volt vérvétel, az egész jó lett neki.Nagyon-nagyon félek, hogy komoly baja van, nagyon megijesztett az orvos.
2011. júl. 31. 15:45
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!


A saját gyerekorvosod mit mond? Én mint laikus, azt tanácsolom, kérdezd meg az orvosodat, hogy a kicsi mandulája rendben van-e? Az egyik szomszéd gyerek sántított a mundulája miatt. A lányomnak a mandulája fertőzte a szervezetét (a veséjét), 9 éves korában kivették neki az orrmanduláival együtt. Az orvos azt mondta: tocsogott a kislány mandulája a gennytől, pedig sose volt begyulladva a mandulája- legalábbis nem vettük

észre. Azóta rendben van.


A fiam 5 éves volt, amikor hullott a haja, húszforintosnyi foltokban. Hurcoltam ide-oda, aztán megkérdeztem a gyerekorvost: nem lehet a mandulája a gond? Rövid időn belül a kórházban voltunk, igaz, más betegsége miatt nem merték műteni. Aztán szépen rendbejött, kinőtt a haja, és kigyógyult a másik betegségéből is.


Ne gondolj rögtön a legrosszabbra, mindig ezt mondom a lányomnak is, -2 gyönyörűséges unokám van- , és gyakran betegek sajnos a kicsik. A gyerek látja rajtad, ha ideges vagy. Todom, könnyű egy kibicnek, de tényleg szedd össze magad, és ne hagyd magad lerázni, járj a dolog végére! Gyógyulást kívánok a kisfiúnak!

2011. júl. 31. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
hülyeséget írtam: természetesen a manduláit vették ki
2011. júl. 31. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az én kislányom kb 2.5éves lehetett amikor egyiknapról a másikra elkezdte fájlalni a lábát .térdét még ráálni sem tudott tiszta idegbeteg voltam és elvittük az orvoshoz azonnal és azt mondta nől fejlődik nyúlik a csontja ezért fájneki .utánna pánaprará elmúltak a panaszai!remélem nektek is ilyesmi gondotok van írj mi lett ,
2011. júl. 31. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Csípőizületi gyulladása van?


Ez a legjellemzőbb ebben az életkorban mint szövődmény,szigorúan fektetni szokták és gyulladáscsökkentő gyógyszereket adnak.


Hol fáj neki?


Nem tűnik alaposnak az orvos.

2011. júl. 31. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2011. júl. 31. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem fáj neki a lába....ez az érdekes.
2011. júl. 31. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!