Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen lábbelit, cipőt veszel...

Milyen lábbelit, cipőt veszel 1,5-2 éves gyerekednek?

Figyelt kérdés

haránt emeléses?márkás?

milyen márkákat?mennyiért?


annyira tanácstalan vagyok, a szomszédom anno mikor az első cipőcskéket vettük 1éves korában előadta a haránt emelés lényegét, és a többi cipő szar szerinte.


most többen is azt mondják felesleges és az a jó, ha normál a talpa egy cipőnek.


mi az a mire ti odafigyeltek?


ebben a korosztályban tök szuper adidas, nike cipők vannak, meg egyéb más márka is amik tök jól néznek ki csak nem tudom mennyire jók ezek a lábának


pl most tanult meg motorozni a fiam, neki 1300ért vettem a kínaiba egy wink cipőt amit nem sajnálok ha lehúzza az orrát és utána kuka és max 1 órát van benne 1 nap, itthon mezitláb....de ősz-télre szeretnék valami jobbat venni neki, csak nem tudom mégis mivel teszek jót a lábának.


kínaiban is 23-24 es cipők nincsenek 2500-3ezer alatt...deichmanba vagy humanikban talán középkategóriás áron vannak a cipők, csak ott sem tudom érdemes e venni


ti hol és milyet vásároltok?


2011. aug. 4. 12:00
 1/9 anonim ***** válasza:

Az enyém ebben a korban Salust hordott (most is).A harántemelőst az ortopédusok nem ajánlják. Tartsa a bokát a cipő (magas kérge legyen), Nike, Adidas szerintem nem ez a kategória.

Elephanten, Falcon, Asso, ezek jók, én ezek közül javasolnám valamelyiket.

2011. aug. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Sportcipőt (Nike, Adidas) semmiképpen. Csak magasabb szárút, ami tartja a bokáját, és kemény kérgűt. Harántemelő nem kell, a döntött szupináló talp előny. Fiam 2 éves, mindig más márkát veszek neki, mikor melyik akciós, de ezekre a feltételekre figyelek.

Nálunk van egy gyerekcipőbolt, sokfélét árul, ott szoktam vásárolni, vagy néha a Deichmannban is. Piacon, kínaiban még nem mertem.

2011. aug. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekünk van Nike is 1 éves kora óta, nem volt vele gondom. Van olyan is aminek magasabb a szára, tehát jobban fogja a bokáját.

Aztán van ASSO márkánk, ami szuper. Ez a bokáját is fogja és még lúdtalpbetétes is, az ára kicsit borsosabb.

Őszre megint Asso-t veszek, mert strapabíró és szép, kényelmes is.

2011. aug. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
az első cipője falcon volt a csizmája asso.aztán a második cipője clarks,bobby ,a szandija pedig barenshue.a deicmanban vásárolok neki általában,és nem harátemelős cipőt.a falon 6300 volt,az asso csizma 5 ezer,netről rendeltem,a bobby 4 ezer a barenshue szandi 6 ezer volt.szerencsére nem nő gyorsan a lába,így sokáig jó rá
2011. aug. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Deichmannba vásárolok neki, kb. 2 éves korától. Amíg nem tanult meg stabilan járni, addig márkás cipőjei voltak. Azóta mikor milyet veszek ott. Olcsó, de jó minőségű cipők vannak. A Bobbykat nagyon szeretem. Az volt neki fél cipőbe is, szandiba is. Most félcipőbe megint azt vettem.
2011. aug. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

húú tényleg az asso nekünk is bejtt, az volt az első cipőcskéje, bár az harántemeléses, meg most a szandálja is olyan volt nyáron :) én az assot azért szeretem mert szélesebb lábfejre is jó :) elég erős lába van a gyereknek és most 22 hónaposan 23 as épp jó a lábára, őszre már 24 est kell vennem....

köszi a sok tanácsot :)

igazából nekem nem jönnek be ezeknek a márkáknak a kinézete...superfit, falcon, elefanten, olyan hülyén néznek ki, öregesek, és nem divatos :P

de hát ha ez a jó a gyerek lábának...

2011. aug. 4. 13:08
 7/9 anonim ***** válasza:
Én a superfit mellett döntöttem, ha nem azt, akkor az elefanten is hasonló kategória.
2011. aug. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Salus vagy Szamos mert ezek sarok döntéses szupinált cipők. Megéri ha még drágábbak is.
2011. aug. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

én 46-os nike csukát szoktam neki venni:)))

ha árvíz lesz kap hozzá evezőt karácsonyra;)

2011. aug. 14. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!