Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintetek normális, ha 20...

Szerintetek normális, ha 20 hónapos gyerek 10-11 órát alszik naponta egyhuzamra, de csak éjszaka?

Figyelt kérdés
Nappal bárhogy próbálkozunk, nem tudjuk elaltatni.
2011. aug. 5. 10:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Kisfiam 18 honapos es este 7:30-8:00-tol alszik reggel 8-ig ami 12 ora. Tovabb is birna aludni de 9-re bolcsibe jar igy keltenem kell. Hetvegen 9-ig alszik altalaban. A bolcsibe alszik delutan 2-2 es fel orat. Tehat 14-14 es fel orat aliszik egy nap. Fogalmam sincs, hogy ez jo-e vagy sem csak hasonlitas keppen irtam. Szeritnem attol is fugg mennyire farad ki, mennyi uj inger eri stb. Amig otthon voltam a kisfiammal este 9-nel hamarabb sosem tudtam elaltani. Amiota bolcsibe jar es sokkal tobb ujabb dologgal talakozik szerintem agyilag ugy lefarad, hogy 7-kor mar furdetni kell es szo szerint beesik az agyba. Hetvegen amikor itthon van nehezebben alszik el pedig jatszoterezunk, ott a kertunk csuzdaval, homokozoval, labdazunk stb. Megis a bolcsibe valahogy jobban lefarad vagy enm is tudom. :)
2011. aug. 5. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az én fiam sem alszik nappal 18 hónapos kora óta (most 22 hónapos). Éjszaka viszont 11 órát simán lehúz egyben. Mondjuk ő nem nyűgös, nem tűnik kialvatlannak, úgyhogy engem nem aggaszt a dolog.
2011. aug. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2011. aug. 5. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!