Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Normális dolog, hogy 3 éves...

Normális dolog, hogy 3 éves kisfiam még mindig minden éjszaka legalább egyszer (van hogy 2-3-szor is) felébred?

Figyelt kérdés
Miért nem alussza át az éjszakát, ez ebben a korban még nem gond (csecsemő kora óta nem alussza át)?
2011. szept. 27. 22:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Enyém 3 éves lesz, de nincs ilyen gondunk úgy 2 éves kora óta hálistennek.


De mit csinál, amikor felébred? Inni kér? Vagy fentmarad és beszélget?

2011. szept. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Normalisnak normalis lehet (ha nincs semmi lelki oka), bar az atlagostol eleg eltero.

Kerdezd meg tole, hogy fel-e, rosszat almodik-e? Lehet, hogy elenk a fantaziaja, es fel, eberen alszik.

De az is lehet, hogy o csak ilyen. En is nagyon eberen alszom, minden ejszaka tobbszor felkelek, pedig en 27 vagyok.

2011. szept. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 x) ***** válasza:
Hát vannak gyerekek akik hajlamosabbak rá... felnőtteknél is gyakran előforduló probléma (már ha probléma). Ha utána 10-20 perccel már vissza tud aludni akkor nem nagy gond, még nem hiszem hogy aggódnod kéne emiatt :)
2011. szept. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
visszaalszik egyből, csak oda kell bújnom mellé (naponta azért fárasztó, hogy nem tudok egybefüggően aludni 4-5 órát, ill. van hogy a kiságyában ébredek lezsibbadva).
2011. szept. 27. 22:31
 5/12 x) ***** válasza:
Van külön szobája vagy pedig együtt alszotok?
2011. szept. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%

MEg ne sértődj, nem rosszindulatból, de valszeg kicsit el lett kapatva a pici, nem? Babakorában felvettétek állandóan, ha sírt, minden kis "nyűgjére" rohantál hozzá,állandóan ölben volt/van.

Ezt megszokta, ebből nem enged...

A jó hír, hogy már nagyfiú, meg kéne vele beszélni, hogy külön alszotok, és az éjszaka arra való, hogy mindenki a saját ágyában nyunyuzzon.

A rossz, hogy megszokta, nehéz lesz...

2011. szept. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Értem. Oviba bölcsibe még nem jár? (Hogy esetleg az elszakadástól fél ennyire, azért kérdem).


Nálunk a 3 éves még karnyújtásnyira alszik tőlünk, (a saját szobájában, de úgy alakítottuk ki, ha nagyon akarok, át tudok hozzá nyúlni), és ha megébred, rárakom a kezem a hátára, vagy csak betakarom, és visszaalszik.

2011. szept. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

külön szobában alszik persze.

Hogy el lett e kapatva, hát szerintem mint egy átlagos baba (ha sírt felvettem, nem voltam fasiszta szigorú, és nem spártai nevelésben részesült)

2011. szept. 27. 22:45
 9/12 x) ***** válasza:
És mikor felébred átmegy hozzád? (Csak mert nem akarom leírni fölöslegesen)
2011. szept. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Ha szerinted a GONDOLKODÓ szülő spártai módszerekkel nevel, akkor legyen, te szegénységi bizonyítványod, meg a hozzád hasonlóan gondolkodóké.
2011. szept. 28. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!