Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A 2 éves babátoknak is koszmós...

A 2 éves babátoknak is koszmós a haja?

Figyelt kérdés
Most vettem észre hogy kislányomnak koszmós a haja.A bajom az,hogy nagyon hosszú és sok haja van és be szoktam olajozni a fejét,rajta hagyom.Csak nem akarja hogy kifésüljem belőle,mindig elszalad.Nincs hozzá türelme.Ti hogy oldjátok meg?Már lelkifurdalásom van,mert nem tudom rendesen megcsinálni neki.
2011. aug. 9. 12:54
 1/3 anonim ***** válasza:

De nem kell kifésülni szerintem.

Olaj - rajta hagyni - esetleg addig sapit ráhúzni - lekapargatni - samponnal megmosni - utána megfésülni.

Mi használunk fésüléskönnyítő spricnit (direkt gyerekeknek van), tök jó, klasszul ki lehet fésülni vele a hajat, még én is használom :)

2011. aug. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
az én 2,5 évesemnek is van.bekentem olajjal,de lekaprgatni már nem engedi.úgy halottam van direkt erre a célra sampon,én majd ennek néznék utána.mert igy nem haladunk egyről a kettőre.
2011. aug. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia, én egész pici korától Babe koszmó elleni samponnal mosom neki, de még így is találok koszmót, az olajozást nekem nem engedi, a sampon egyébként a nagyját leviszi! Gyógyszertárban lehet kapni!
2011. aug. 9. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!