Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Úgy érzem a fiam jobban...

Úgy érzem a fiam jobban szereti az anyósom mint engem?

Figyelt kérdés
Utána sír ha elhozom tőle,ha egész nap vele lenne sem tűnne fel neki hogy én nem vagyok ott.ha 1-2 órára otthagyom,(ami ritka)akkor sem tűnik fel neki hogy anya elment,de puszit sem ad ha megjövök.észre sem veszi ha hazaérek.nálatok is volt hasonló?az újdonság varázsa nem lehet mert együtt lakunk,csak külön szinten.mintha őt tekintené az anyjának.én rontottam el valamit?el vagyok keseredve.
2011. aug. 9. 13:48
 1/5 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem hogy 18 hós a fiam.
2011. aug. 9. 13:54
 2/5 anonim ***** válasza:

Lehet többet megenged neki mint te . Ilyesmire gondolok.

Vagy az is lehet hogy több ideje van játszani vele.

De ezt ne tekintsd rivalizálásnak anyósoddal ,inkább örülj hogy jól megvannak együtt. Keresd a szitu jó oldalát!

2011. aug. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!Arra én is gondoltam hogy azért esetleg,mert több mindent megenged.
2011. aug. 9. 22:54
 4/5 anonim ***** válasza:

ismerős a helyzet :) és ugyanez a felállás, alattunk lakik :)

én hónapokig tiszta lelki beteg voltam, mert a kisfiam mindenki felé jobban kimutatta a szeretetét, mint felém, apa volt a minden, aztán anyós, aztán én :( ő is sírt, mikor felhoztam anyóstól, és rám se hederített, mikor mentem érte

Most 2 éves, és már nem így van :)

És hidd el az újdonság varázsa teszi, mert hiába lakik alattatok, írod is hogy csak néha bízod rá 1-2 órára, tehát jóval ritkábban, kevesebb ideig látja mint téged, És valószínűleg ez a rövid idő tömény játék, amit a gyerek nagyon élvez. Én sokszor csak ültem mellette hulla fáradtan, anyós meg kipihenten dobálta a levegőbe, bohóckodott vele ezerrel, persze hogy a gyerek élvezte.

Tudja hogy te mindig ott vagy neki, ha el is mész valahova, úgyis visszajössz, ne aggódj emiatt én már végigéltem, hidd el hogy téged szeret a világon a legjobban!!!

2011. aug. 10. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó válaszoló!Köszi szépen neked is!Most kicsit megnyugodtam.Nem gondoltam volna hogy másoknál is előfordul,mert az ismerőseim közt inkább anyásak a gyerekek,és néznek mikor mondom hogy az én fiam nem.
2011. aug. 11. 12:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!