Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyóskérdésben vannak tippjeit...

Anyóskérdésben vannak tippjeitek? Anyósom szereti az unokáját, de engem egyszerűen a sírás kerülget és fáj a gyomrom, ha jön. Keveset játszik vele, csak puszilgatni akarja a pelusát meg a lábait.

Figyelt kérdés
De én ezt nem akarom. Félek, ha beteg leszek, rá kell bízni, és csak puszilgatni fogja.Szerintem nekünk jár ki leginkább, hogy puszilgassuk. És akaratos, figyelembe se veszi vagy elfelejti a mama mit mondok.
2010. máj. 18. 09:35
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
58%
nem értelek! Miért is kellene rábízni bárkire is a picit? Én bizony soha nem bíztam egyiket se anyósra, de még anyuhoz se vittem őket, ha épp beteg voltam... Kínlódva, de én láttam el a gyerekeimet mindig. Igaz, komoly betegségem, műtétem soha nem volt... Egyébként meg örülj, hogy szereti az unokáját az anyósod. Most miért kellene neki ellátni a picit? Igen is hadd puszilgassa a pelenkáját... mi baja lehet tőle a babának???? Az, hogy szereti elengedni a füle mellett a kéréseidet, más tészta. Sajnos a legtöbb anyós (és bizony anya is) mindig mindent jobban akar tudni a gyerekgondozásról, mint a pici anyukája.... Mondd meg neki, hogy te hogyan csinálod, hogy szeretnéd a picit etetni, itatni, gondozni... ha kell, akár többször is... Egyébként te is annyit puszilgathatod a babádat, amennyit csak akarod, de nem vond meg a lehetőséget a nagyszülőktől se!!!
2010. máj. 18. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem még örülj, hogy ennyit is csinál. Az enyém közölte, hogy úgyis alszik, akkor minek jöjjön látogatóba. Ja, és azt féltékeny a fiára. a városban azt terjeszti, kicsi falu szerű hely, hogy valami nincs rendben nálunk, mert a fia folyton itthol van velünk.
2010. máj. 18. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
98%

Ne haragudj, de én sem értelek... Miért ne puszilgathatná az unokáját? Örülj neki, hogy szereti, az a kicsidnek is jó, ha később jó kapcsolat alakul ki közöttük!


Egyébként valamennyire együttérzek, én is stresszelek, mielőtt jön az anyós, de én még erőltetem is, és a kezébe adom az unokát, ha nem is kéri, mert szeretném, hogy megszeressék egymást.

2010. máj. 18. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
96%
Attól neked nem kell kevesebbet puszilgatnod, hogy anyósod is puszilgatja. Ne légy ennyire féltékeny! Végül is ő a nagymamája a babádnak, nincs jogod megfosztani tőle!
2010. máj. 18. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
73%

Az enyém mindig felébresztette a babát, ha ő épp ráért, és jött, a törpe meg aludt... mi ehhez képest egy kis puszilgatás?


Egyébként is, hadd puszilgassa!

Ha nem a kezét, meg a száját puszilja, csak a lábát, akkor mi baja lehet?

Remélhetőleg van annyi esze, hogy betegen nem megy hozzátok.

2010. máj. 18. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
68%

Szia!

Én attól vagyok kiakadva,ha pelenkázás közben puszilgatja mert teljesen rám mászik, de ha mondom hogy pelenkázza be ő azt nem mert nem tudja.

2010. máj. 18. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 bucibabuci ***** válasza:
97%

igazam van az előttem szólónak, nem sajátíthatod ki a gyerekedet. ha nagyobb lesz, szólni fog, hogy mama ne puszilgass, mert nem szeretem, de lehe szeretni fogja:)

örülj, hogy szeretik, tudod hogy van kire bízni, ha szükség lesz rá. biztosa nem fogja akkor egész nap puszilni.

Amúy nekem szerencsém van,anyukám nem szól bele mit hogyan csinálok, persze meghallgatom ,kérdezem amit nem tudok.

anyósom vigyáz rájuk, de etetni, pelenkázni csak akkor ha nagyon muszály, szerinte én jobban tudom, meg amúgyis kész kínlódás a 10 hós fiamat pelekázni ( apósom lefogta a vállánál, anyósom pelenkázta, de minden kakás lett:), nem mérgelődtek még azt is nevetve mesélték, hogy milyen szerencsétlenk voltak, hogy szökött el tőlük kakás popóval, mint a fiatalok úgy nevetgéltek. amúgy már 70 évesek)

De amúgy alig várjá, hogy vigyázzanak rájuk, szívesen játszanak együtt, és nem szólok rájuk, hogy ne puszilgassák, mikor a gyerekek is csókolják őket.

2010. máj. 18. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
48%
olyan vagy, mint én voltam, ilyen tipikus anyatigris-típus. Mennyi idős a babád? Idővel elmúlik, ne izgulj. Én egyetemre járok, muszáj volt anyukámat és anyósomat a gyerek közelébe engedjem, pedig anyósom így is nagyon bólogatott tegnap, mikor kérdezte a rokonság, hogy milyen anyának lenni, én meg azt válaszoltam, hogy nálam önzőbb anyát még nem hordott hátán a föld.
2010. máj. 18. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:
Szülés után, amikor nagy lelki segítségre lett volna szükségem, megbántott...
2010. máj. 18. 10:11
 10/36 A kérdező kommentje:
Valószínű innen erednek a dolgok. 8 hónapos a Babó.
2010. máj. 18. 10:12
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!