Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 22 hónapossal focimeccsre...

22 hónapossal focimeccsre menni (NB1)?

Figyelt kérdés
2011. aug. 9. 19:46
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem túl jó ötlet, hangzavar-tömeg-piszok-és a sok iq fighter, akik beleordítanak a fülébe, rátaposnak stb.
2011. aug. 9. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
NE!!!!!!!!!!!Indok mint az elsőnél.
2011. aug. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
ne vidd oda. egyetértek az első hozzászóló véleményével.
2011. aug. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 ante válasza:
Szerintem meg tök jó érezné magát! Zászlók,szurkolás,új impulzusok,hot-dog,többi gyerek,ingyenes belépés :-) Legalábbis Kispesten ez a helyzet. Nem kell bemenni vele a kemény magba,célszerű a családi szektort választani.
2011. aug. 15. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 kandelaber válasza:
Háát. Inkább ne. Veszélyes, és hidd el nem aggódó nagypapák mondják ezt!
2011. aug. 17. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Voltunk, már 2szer is és nagyon élvezte. Végig kiabálta-tapsolta az egészet.

Mikor mondjuk neki, hogy megyünk meccsre, már kiabál, hogy GÓÓÓL!

2011. aug. 17. 17:56
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem kötözködésből, de akkor minek kérdezted ha már vittétek is jól érezte magát??
2011. aug. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Nem veszem kötözködésnek, és minden válasz hasznos a számomra!

Szóval, azért kérdeztem, mert én nagyon féltem vinni, itt is azt kaptam, hogy inkább ne vigyem oda. De a párom addig győzködött, hogy végül elvittük, sikerült nagyon nyugis, ülő szektorba jegyet vennünk, és szerencsére élvezte (13-án volt a meccs). Másnap nem az NB1es meccsre vittük, hanem csak a hazai kis csapat meccsére, azt is élvezte.

2011. aug. 18. 21:13
 9/9 A kérdező kommentje:
Ja és úgy vittem, hogy a sógornőm 10 percre lakik a stadiontól, a párom megígérte, hogy ha nem bírja a gyerek, nem tetszik neki, akkor otthagyjuk a meccset, ott megvártuk volna, hogy a párom azért maradni tudjon.
2011. aug. 18. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!