Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hetes babát elvinnétek...

5 hetes babát elvinnétek focimeccsre meg búcsúba?

Figyelt kérdés
Szerdán lesz 6 hetes a kisfiam és párom mindenáron azt akarja,hogy holnap mejünk el a babával a meccsére meg utána mászkáljunk a búcsúban. Én viszont féltem a hangos zajoktól, az üvöltő zenétől, az esetleg lökdösődő emberektől, a sok ismerőstől akik minimum bedugnák a fejüket a babakocsiba vagy a kezét meg az arcát simogatnák, az üvöltő drukkerektől stb. Párom szerint túlaggódom. Szerintetek is? Ti mit csinálnátok?
2011. szept. 10. 22:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Én nem vinném még el.
2011. szept. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
én se vinném el, pláne nem focimeccsre... ennyi erővel jó hogy nem egy tüntetésen akarja a párod eltologatni a babakocsit.
2011. szept. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha jó idő lenne, én elmennék a meccsre a babával. Legalább levegőn vagytok! A búcsút viszont kihagynám.
2011. szept. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
67%

Ő el szeretne menni,és Veled akar lenni.És tudja,hogy gyerek nélkül nem mész.

Vagy engedd el ,vagy menj vele.A gyerknek semmi baja nem lesz.Zajban is nagyon jól tud aludni.

2011. szept. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Gondolom falusi meccsről van szó. Vagy tévedek?
2011. szept. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Ő mindenképpen megy mivel focista, ez nem is kérdéses csak nagyon szeretne büszkélkedni a kisfiával. Éppen nem falu, de kisváros...
2011. szept. 10. 22:16
 7/17 anonim ***** válasza:

2 éves lesz a fiam. Falusi meccsre, babakocsival olyan 8 hónapos kora körül vittük először (de vittük volna hamarabb, ha olyan a meccs színvonala), Diósgyőr meccsre pedig nyáron, most lesz 2 éves. Az én párom nem focista, csak szurkoló. :D

Ha jó idő lesz, akkor én elvinném, max. nyugodtabb helyre húzódnék a kocsival. Nem kell, hogy bárki is a babakocsiba hajoljon, szólj rájuk, hogy ne tegyék. Ne az ordítozó tömegbe vidd, és kész. Ha meg látod, hogy nyűgösködik, akkor meg hazaviszed, vagy csak elmentek onnan sétálni.


A búcsú már más tészta, nálunk az nagyon zsúfolt szokott lenni, keskeny, tömött sorok között kell lavírozni. Na, oda szerintem nem vinném.

2011. szept. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
61%

Nem!!!!Szegény babóca még csak most ismerkedik a világgal, és nem biztos, hogy már most ordító emberek közé kéne vinni...Én 6 hétig maximum az ablakhoz vittem levegőzni, és párom a telefonjával készült fotókkal büszkélkedett.

Pedig nem vagyok egy agybeállt anyuka, de ezt én nagyon fontosnak tartottam.

2011. szept. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Snapette ***** válasza:
100%

Ha nyugodt baba, és nem sír minden rezzenésre, akkor vigyed. Az emberekre meg rá kell szólni, hogy ne fogdossák, hülye mánia ez, főleg, hogy a kezét akarják megfogni, holott tudhatja, akinek volt gyereke, hogy azt azonmód a szájába tömi a baba.

Én is vittem egy hónapos korától mindenhova szép időben, úgy aludt a legnagyobb zajban is, hogy öröm volt nézni.

Ha kiderül menet közben, hogy nem tetszik neki a helyzet még mindig ki lehet jönni, és sétálni egyet.

2011. szept. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Biztos,hogy nem!!!
2011. szept. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!