Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 365 ötlet az alváshoz,365...

365 ötlet az alváshoz,365 ötlet a hisztire, Beszélj úgy, hogy érdekelje, hallgasd úgy hogy elmesélje. Szeretnéd megvenni, de túl drága?

Figyelt kérdés
Nem felháborító, hogy nagyon drágák ezek a könyvek, kihasználják, hogy az elkeseredett anyuka megveszi, hátha jobb lesz? Ki van így ezzel?
2011. aug. 10. 09:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyen hülyeségeket nem vettem :D pénzkidobás.
2011. aug. 10. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Figyu! Amíg csak álmodoztam a gyerekről, azt terveztem, majd én minden ilyen könyvet elolvasok!

Most meg.....:) Teljesen feleslegesnek tartom. ... Akármit olvasol, olyan vagy, amilyen vagy. a gyerekeddel is.

2011. aug. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Minden ami a babával/gyerekkel kapcsolatos elképesztően drága! Egy játék már 5000fttól kezdődik. Ha nem tudom neki megadni a több 10.000ftos játékot és ruhát,még én érzem magam rossz anyának. Annyi felesleges drága dolgot akarnak megvetetni a naiv kismamával. Ez felháborító!
2011. aug. 10. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Könyvtár...
2011. aug. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ezek közül az utolsót vettem meg. Egyenlőre nem megyek vele semmire.

Elsőként az Anya taníts engemet vettem meg, na, semmire sem volt jó. Hiába voltak a gyakorlatok, az én gyerekeimet nem érdekelték... Mégis eljutottak arra a szintre, amire a könyv szerint is kell, csupán könyv nélkül:)


Megvettem a Mérgező szülők c. könyvet is, mert nekem ilyen szüleim vannak, és az abban olvasottakból sokmindenre fény derült. Ez agy egy megérte, a többi nem.


Amúgy rablás, de manapság mi nem az? Főleg a babáknak, gyerekeknek, anyukáknak szóló dolgok...

2011. aug. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!