Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tavasszal akarok venni már...

Tavasszal akarok venni már jövőtélre kabátot mert most akciósak az amugy drága darabok. Jó ötlet?

Figyelt kérdés
lehet hogy már februárba megveszem és akkor még amig hideg van tudom hordani. ti is szoktatok ilyet? hogy pl téli ruhát megvesztek tavasszal mert olcsobb?
2010. jan. 23. 22:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Én szoktam :) Most mindenütt nagy leárazás van még az Árkádban is. :)
2010. jan. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
igen énis ott néztem. new yorkerben 10000ftos kabát 3000ftért :)
2010. jan. 23. 22:05
 3/9 anonim ***** válasza:

ejj de jó arrafele...:D

itteni new yorkerbe egy darab leárazás nincs,csak a farmerok olcsóbbak,amiből ma beis szereztem egyet :P

itt 14-ért vannak a vékony dzsekik amik tetszenek...

2010. jan. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nyugodtan vegyél
2010. jan. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
milyen igazad van...:)
2010. jan. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Igazad van, de klasszikusabb darabot vegyél, amit biztos fel fogsz venni jövő novemberben is :)

Nem múló divatosat :)

2010. jan. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

én nem szoktam ilyet, mindig olyat veszek ami a legdivatosabb:)

de ettől függetlenül jó ötlet.

tényleg olyat vegyél ami átlagosabb darab, mert ha beszerzel valami olyat ami most divat, de jövőre már gáznak számít, az nem lesz túl jó:/

2010. jan. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Persze nyugodtan vegyél. Én is fogok majd. Csak jól gondold át, ne csak azért vedd meg mert olcsó hanem mert tényleg tetszik.
2010. jan. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül jó ötlet, mert egy év alatt rengeteget változhat az ember ízlése. Felnőttkorban is, de tiniként pláne. Sokszor megjártam már így, pedig csak iskolatáskáról, cipőről volt szó. Mire arra került a sor, hogy használjam, már nem is tetszett. Tél elején is lehet egész olcsókat találni. Én vettem egy tök jó indigókék rövid pufidzsekit 4000-ért, meg egy fekete szövetkabátot 7900-ért
2010. febr. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!