Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Akkor most honnan számítjuk,...

Akkor most honnan számítjuk, hogy ki évvesztes, ki nem?

Figyelt kérdés
2011. aug. 10. 14:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Május 31-e után születettek.
2011. aug. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Az a gyerkőc, aki adott év május 31-ig betölti a hat évet, abban az évben szeptemberben mehet suliba. A május 31. után születettek csak a következő évben lehetnek elsősök.
2011. aug. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Vagy ha iskolaérettek, akkor előbb...:)
2011. aug. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors válaszokat! Fiam decemberi, így akkor majd a következő évben megy suliba.
2011. aug. 10. 14:53
 5/13 anonim ***** válasza:
Második vagyok. Ha iskolaérett, azt a nevelési tanácsadóban döntik el egy csomó vizsgálattal. Kevés az olyan gyerek, aki nyári, de iskolaérett és szeptemberben mehet suliba. Meg én nem is erőltetném. Ameddig lehet, maradjon ovis és játsszon.
2011. aug. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
53%
Az ovónők is ajánlhatják pl, h maradjon még, ha májusi, ha nem, illetve h menjen, ha fiatalabb. De szerintem jobb egy kicsit később. Volt elsőben fiatalabb osztálytársam- én évvesztes voltam- de totál alkalmatlan volt a sulira, minden órán a radiátor csövön lógott, mint egy maki :) Meg nem bírt megülni a popóján, már az ofő is oda lyukadt ki, h mindegy is, hadd lógjon :D
2011. aug. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha decemberi, akkor nem is kérdés, hogy mikor mehet. Amikor én gyerek voltam, a szeptember volt a határ, és azt hozták fokozatosan egyre előbbre az idők során.
2011. aug. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2011. aug. 10. 22:34
 9/13 anonim ***** válasza:

nem csak a majus 31.. szerintem

a gyerkocom marcius otodiken szuletett, szeptemberig pont nem tolti be a 2.5 evet, tehat egy evvel kesobb fog oviba menni--> egy evvel kesobb fog suliba menni-->o is evvesztes lesz

2011. aug. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Második vagyok: higgy nekem!!!! Merthogy óvónő a szakmám. Óvoda kiscsoportba az mehet, aki május 31-ig betölti a három évet. Ugyanis ő fogja majd május 31-ig betölteni a hatot és mehet suliba, néhány év múlva. Aki nem tölti be a hármat május 31-ig, az a gyerek mini csoportba kerül szeptemberben, már ahol van.
2011. aug. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!