Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ciki, ha nem autóval járunk a...

Ciki, ha nem autóval járunk a gyerekemmel, hanem biciklivel és babakocsival?

Figyelt kérdés
2011. aug. 10. 17:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Attól függ, honnan hova?
2011. aug. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
nem ciki, nekem tovább tart kiállni a kocsival a garázsból, mint kerékpárral gyors elszaladni a boltba
2011. aug. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
???Miért lenne ciki.Én autózni,biciklizni,baba kocsizni és kenguruzni is szoktam vele/velük!Nem mindenki rendelkezik autóval(nálunk is inkább a férjem jár vele)és ez semmiképp sem ciki+az autózás nem egyenlő a sétálással.
2011. aug. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk meg nincs is kocsink,biciklivel megyünk mindenhova meg bavbakocsival
2011. aug. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
en meg nem vezetek, mert hiaba van jogsim, bena vagyok... Szoval mi babakocsizunk, egyelore meg nem biciklizunk, de a naggyal is biciklivel jartam, a picivel is biztos fogok. Amugy is csak egy autonk van, amivel a ferjem dolgozni jar... Abszolut nem ciki. Miert gondoltad ezt? Nekem ez eszembe sem jutott volna.
2011. aug. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
nekem is van jogsim, d enem szeretek vezetni, és kicsit gáznak érzem, hogy esőben-hóban nehezen közlekedünk, míg az autó a garázsban
2011. aug. 10. 18:03
 7/16 anonim ***** válasza:
17.48 vagyok :D Így már más a kérdés... :D kicsit ciki,ha autó is van.:D:D:D persze csak viccelek.Szerintem ha nem szeretsz akkor ne vezess,nyilván így rutinod sincs,ez teljesen a te magánügyed,döntésed,senki nem bírálhat,cikizhet érte.Hóban én sem szeretek vezetni,de esőben viszont nagyon is! :D csináld úgy ahogy neked jó!
2011. aug. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Persze más ha van autó.De nekünk nincs,és esőben hóban babakocsival közlekedünk.
2011. aug. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
esőben kocsi mindenféleképpen, de hóban nem merek vezetni, így apucira várunk ha messzebbre kell menni.
2011. aug. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
nem ciki, de nekem az autó jön be inkább:-))
2011. aug. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!