Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 18 hós kisfiam lázas, de mitől?

18 hós kisfiam lázas, de mitől?

Figyelt kérdés

Ma sírt, bágyadt, ölben akart lenni egész nap, álmos. Most ment aludni, adtam neki kúpot, 38.4 volt a láza.


4 foga jön egyszerre, emiatt lehet? Nem volt még ilyen, hogy orrfolyás vagy bármi nélkül felment volna a láza, annyi más most, hogy nagyon nagyon folyik a nyála és a szájában turkál egész nap.


2011. aug. 11. 19:11
 1/8 anonim ***** válasza:
mindenki azt fogja mondani hogy fogzástol nem lehet lázas, de lehet föleg hs egyszerre 4 foga is jön, az enyém egy éves de bármikor ha jön a foga, höemelkedése van söt az örlöfogaknál lázas is lett, de nem ment ennél feljebb, adj neki nurofent az fájdalomra és lázra is nagyon hamar hat.
2011. aug. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Három napos láza volt már?
2011. aug. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
volt, kicsi korában még, utána be is pöttyösödött. Ilyen rámkapaszkodós egész nap bömbizős nem volt még :(
2011. aug. 11. 19:48
 4/8 anonim ***** válasza:
Az én fiam is belázasodott, amikor több foga, vagy a rágó foga jött.
2011. aug. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nálunk is volt ilyen. elvittem a dokihoz. valami nyári virust benyalt attól volt. semmi más tünet nem volt, csak a a magas láz késő délutántól....
2011. aug. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Holnap viszem orvoshoz, ha még reggel is lázas lesz, most levitte neki a kúp. Remélem csak a foga, nem valami vírus...
2011. aug. 11. 20:10
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha nem múlik,vidd orvoshoz!

Lement a láza?

2011. aug. 12. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Elvittem, aftás a torka, elkapta biztos a játszón, állítólag a dokinál ma már többen is voltak ugyanezzel. Több napos magas láz várható szerinte.
2011. aug. 12. 22:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!