Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Adnátok-e gombát 2 évesnek?

Adnátok-e gombát 2 évesnek?

Figyelt kérdés
Gombás pizzát rendeltem,de nem tudom,hogy merjek-e adni a 2 éves fiamnak belőle majd délután.Sosem evett még gombát.
2011. aug. 15. 11:48
 1/10 anonim ***** válasza:
40%

Ha még nem evett, akkor egy kicsit kóstoltatsz vele, vagy leszeded a gombát és úgy adod neki. Ha egy kicsitől most nem lesz baja, akkor legközelebb már adhatod neki. Szerintem.

Az én fiam 17 hónapos korától eszi a gombát, soha semmi baja nem volt tőle, nem fájt a hasa, pedig nem is kóstolta, hanem egyből benyomott 3 gombafasírtot (elkunyizta az apjától, ő nem tudta, hogy elvileg még nem lehetne neki enni, én meg kint voltam a kertben). Azóta is egyik kedvence.

2011. aug. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem tervezem, hogy 2 éves kora környékén ilyenen agyalok majd. Persze ha még nem evett, akkor szedd le neki róla és csak a pizza mellé kóstolgassa.
2011. aug. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Enyém már evett 2 évesen gombás pizzát:-)))
2011. aug. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
enyém másfél évesen evett gombát..
2011. aug. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
38%

Egy éves nem volt még, amikor gombás rizst evett.

Anyósomék vigyáztak rá, itthon maradt a kajája, ott más nem volt.

25hónapos, lehet bolond gomba volt:) mert nem bírok vele:D

2011. aug. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
58%
Én 16 hónaposan adtam először, most 18 hónapos.Minden okés volt vele, adjál nyugodtan.
2011. aug. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Először csak keveset, ah még nem evett.

Legközelebb már bátrabban, ha semmi baja nem lesz a mostanitól.

Enyém 1,5 évesen evett először, de azóta sem gyakran csinálok.

2011. aug. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Persze, természetesen ennyi idősen én már nem agyaltam, hogy mit adhatok neki és mit nem. Pláne pizzán annyi a gomba, mint túrórudiban a tej! :)
2011. aug. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
gombát kétéves kortól engedik, arra kell csak vigyázni, hogy az új ételt ne a késő délutáni / esti órákban kapja, és lehetőleg ne hétvégén, hogy ha netán bármi gond lenne, ne álmában jöjjön a baj és legyen elérhető az orvos a rendelőben
2011. aug. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Persze, nagyon szereti, nincs is semmi gond vele. Azért arra érdemes figyelni, hogy felnőttet is néha picit felfúj, ne adj sokat elsőre.
2011. aug. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!