Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit kell megkérdezni első...

Mit kell megkérdezni első bölcsis szülőin? A férjem megy és bármilyen lelkes is, azért nem árt, ha írunk egy listát. Mire kell figyelni?

Figyelt kérdés
2011. aug. 15. 13:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Mindent elmondanak. Vigyen egy füzetet és írja fel.

Én is vittem, volt mit írni.

Elmondták a házirendet, milyen orvosi papírok kellenek első napra /gyerekorvos, fogorvos/, mennyibe kerül 1 hónap, miket kell vinni /wc papír, papírzsepi, szalvéta, pelus, törlő/ Nálunk nem kell ágynemű, se törölköző. Elmondták hogy mikor lesz fényképezkedés és mikor lesz zárva a bölcsi /nyári és téli zárás is van nálunk/. Akkor elmondták még azt is, hogy nem szeretik a gondozók a ha farmer van a gyerekeken, meg mire mennek a gyerekek szokjanak le a cumiról, cumisüvegről /nálunk sok ilyen extra igény van a gondozók részéről/

Kb. ennyi.

2011. aug. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nálunk is nagyjából ennyi. A cumit, cumisüveget tiltják a balesetveszély miatt. Valószínű lesz családlátogatás, akkor még kérdezhettek. Semmilyen gyógyszert nálunk nem adnak be -kivéve láz esetén csillapítják-, így vitaminokat otthon. Mikor kinek kell telefonálni, ha beteg, hol kell lemondani az ebédet. Mikorra milyen pénzt kell vinni, ezt is elmondják. Én azt kérdezem majd, hogy felváltva vihetjük-e a gyereket beszoktatni, mert így fogjuk felváltva bölcsibe is vinni. Ne csak anya legyen már a "rossz rendőr" haha. Bocsi. Eltértem. Akkor: mi havonta 1-2 pénteket nem visszük, mert úszni jár, és szinten akarjuk tartani.
2011. aug. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!