Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jövő hétfőre kaptunk időpontot...

Jövő hétfőre kaptunk időpontot a Budai Meddőségi Központba. Mire számítsunk első alkalommal, csak beszélgetés, vagy már vizsgálat is? Miket fognak megkérdezni?

Figyelt kérdés
2011. márc. 20. 18:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Először csak beszélgetés, kikérdeznek mindenről, és egyben megírja a doki a szükséges papirokat a vérvételekhez, elmondja mit melyik napon kell megcsinálni. Minden vérvétel és a férj vizsgálata is ott van a János kórházban, a pultos hölgyeknél kell majd jelentkezni rá. Sajnos a vizsgálatokra való jelentkezéskor reggelente elég sokat kell várakozni, de kitartás. Remélem segíthettem.
2011. márc. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen!igen
2011. márc. 20. 19:48
 3/3 anonim ***** válasza:
Mi pont múlt héten voltunk az első konzultáción. Az eddigi orvosi papírjaimat elvittem, de nem mondtak egyelőre semmit, csak fölirogatták maguknak az infókat. Elmondták, hogy milyen vizsgálatokra kell elmennünk. Én is hallottam, hogy sokat kell várni a vizsgálatokra, rengetegen vannak
2011. márc. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!